Tencent Gaming Buddy

Tencent Gaming Buddy

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.3 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.3 MB)

Tencent Gaming Buddy PUBG Oyununu Bilgisayarda Oyna

Tencent Gaming Buddy indir, Tencent Games tarafından geliştirilen PUBG Mobile oyununu PC’de oynamanızı sağlayan PUBG oyunu bilgisayar emülatörüdür.

Tencent şirketi ilk olarak bilgisayar sürümüyle büyük ses getirmesine rağmen PUBG mobile versiyonunu çıkartarmıştır. Oyuna olan ilginin büyük olması sebebiyle PUBG Mobile PC emülatörünü indirip oynayabilirsiniz.

Tencent Gaming Buddy sayesinde telefon yada tablete ihtiyaç duymadan PUBG PC sürümünü büyük bir keyifle oynayabilirsiniz. Yapımcı şirket Tencent tarafından geliştirilen Tencent Gaming Buddy sayesinde PUBG Mobile PC sürümünü bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Windows bilgisayarda PUBG PC oyununu oynayabilmek için Tencent Gaming Buddy indirmeniz yeterlidir. PC’de yüksek performansda oynayabileceğiniz oyununun grafik kalitesi normal düzeydedir. Tencent şirketinin yaptığı resmi açıklamaya göre mobil oyuncularının, Tencent Gaming Buddy programıyla oynayan oyuncularla eşleşmesi mümkün değil. Yani akıllı telefonda oynayan oyuncu ile bilgisayarda oynayan oyuncu aynı seviyede olmadığı için şirket tarafından bu durum engellenmiştir.

Tencent Gaming Buddy Özellikleri

 • PUBG PC oyununda donma veya lag sorunu ortadan kalkıyor
 • Ücretsiz PUBG Mobile PC oyun keyfi
 • PUBG Mobile oyununu klavye ve mouse ile oynayın
 • Resmi güncellemeler oyunun PC sürümünede gelmektedir.

  Benzer Programlar

 • Parsec Parsec
  İngilizceÜcretsiz57.1 MB
 • DirectX 9.0 DirectX 9.0
  İngilizceÜcretsiz95.6 MB