DirectX 9.0

DirectX 9.0

Versiyon/Sürüm9.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu95.6 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (95.6 MB)

DirectX 9.0 Microsoft Windows Yazılımı

DirectX 9.0 indir, Microsoft tarafından geliştirilen Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 için oyun ve uygulamaları açma ve hataları giderebilen DirectX yazılımıdır.

Microsoft tarafından geliştirilen DirectX 9.0 Windows yazılımı genel olarak grafik, video oyunlar ve ses sistemlerinin bilgisayarınızda çalıştırmanıza yardımcı olan grafik ve ses eklentisidir.

DirectX 9.0 Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda olmaması durumunda grafik ve ses uygulamalarını sağlıklı bir şekilde açabilmeniz mümkün değildir. Ekran kartı, ses kartı ve anakart üzerinde bulunan tüm bileşenlerin oyun ve program teknolojisine uyum sağlayabilmesi için gerekli bir yazılımdır. DirectX 9.0 Windows 10 yazılımını bilgisayarınıza yüklediğinizde en yüksek çözünürlükte grafikleri ve ses efektlerini duymanızı sağlar.

Teknolojinin giderek gelişmesiyle özellikle son zamanlarda yüksek çözünürlükte oyunların ve ses sistemlerinin gelişmesi ile birlikte Microsoft DirectX 9.0 gibi sürücülere ihtiyaç duyacaksınız. Dediğim gibi eğer oyun oynarken grafik sorunu, DirectX 9.0 hataları ve buna benzer sıkıntılar yaşıyorsanız bu eksikliği giderebilmek için hemen indirmenizi tavsiye ediyorum.

DirectX 9.0 yazılımı Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 işletim sistemine sahip olan bilgisayarları desteklemektedir.

    Benzer Programlar

  • Parsec Parsec
    İngilizceÜcretsiz57.1 MB
  • DirectX 11 DirectX 11
    İngilizceÜcretsiz28 MB