Stardoll

Stardoll

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümStardoll
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu1.6 KB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.6 KB) Android indir

Stardoll Online Moda Tasarım Oyunu

Stardoll  indir, Stardoll sitesi Türkçe versiyonu ile moda tutkunu bayanlar için ideal online moda tasarım oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Kolayca indir yapıp oynayabileeğiniz oyun bayanların ilgisini çekebilecek modayı günü birlik takip edenler için harkulade bir yazılım.

Stardoll logo

Moda tasarımını, alışverişi, dekoru ve kendini sürekli moda üzerinde geliştirmek isteyenler için özenle dizayn edilmiş yazılım en büyük online türkçe moda tasarım oyunu olma özelliğini taşıyor. Platform milyonlarca tasarımcıyı buluşturup yeni arkadaşlara sahip olmanızı sürekli iletişi halinde olmanızı sağlıyor. Ayrıca gelişmiş desteğiyle en güzel tasarımları yapmanız için yardımcı oluyor.

Stardoll Oyununda Neler Yapılır

**Oyun içeriğinde her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüp dizayn edilmiş. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için en iyi konum için ayarlanmış. Ünlü Moda Giyim Oyununda ister alışverişe gidin isterseniz de mağaza mağaza gezip yeni son çıkan ürünleri deneyin. Lakin bunları yapabilmeniz için öncelikle kendinize ait “””kullanıcı hesabı oluşturmalısınız.””” Hesap oluşturduktan sonra oyunda bulunan karakteri seçtikten sonra şık görünümlü olabilmek için elbiseleri denemeye başlayabilirsiniz.**Yeni tanıştığınız moda severler ile sürekli iletişim halinde olun. **Tasarladığınız elbiseleri arkadaşlarınız ile paylaşın. **Karekterinizin dış görünümünü en iyi şıklık için kendiniz giydirin kuşatın.Oyunda kendinize ait elbiseler,makyaj malzemelerini ve aklınıza gelebilecek tüm giyim eşyalarınızı siz oluşturup gönlünüzce tasarlayın. Stardoll Türkçe online ücretsiz oyununda Saç modellerinizi en iyi görünüm için ayarlayın son çıkan elbiseleri karakterinize giydirin.

Oyunun Amacı

Stardoll oyunda bir çok ünlü yüzler bulunuyor bunlara sahip olabilmek için en tanınır kişi haline gelip tüm şöhret basamaklarını başarıyla tamamlamalısınız. Bu sayede diğer tasarımcıların hazırladığını kıyafetlerinden istediğinizi satın alabilme şansı bulabilirsiniz. Lakin ünlü olduğunuzda her şey bitmiyor sürekli ünlülerle beraber oturup kalkacak ve sohbetlere katılabileceksiniz. Stardoll Türkçe dil desteği sayesinde dünyaca ünlü oyunun katılımcı sayısı her geçen gün artmaktadır. 40 Milyonu geçkin katılımcısıyla bol yeni arkadaşa sahip olabileceksiniz.

Stardoll Oyunu Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Super Mario Bros Super Mario Bros
    TürkçeÜcretsizWeb
  • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
    TürkçeÜcretsiz