Speedtest by Ookla

Speedtest by Ookla

Versiyon/Sürüm4.4.17
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13,9 MB
ÜreticiOokla
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13,9 MB) iOS indir Android indir APK indir

Speedtest by Ookla APK Android İnternet İndirme Hızlandırıcı

Speedtest by Ookla APK indir, Speedtest by Ookla Android mobil cihazların internetten indirdiği dosyaları daha hızlı indiren internet hızlandırıcıdır.

Speedtest by Ookla, kullanıcıların internetten en iyi şekilde yararlanmalarını sağlaya uygulamalardandır. Çoğu internet kullanıcısı, internet firmaları ile anlaştıktan sonra gerçek aldıkları hizmetin ne düzeyde olduğunu merak eder. Gerçek zamanlı bilgi sunması ve internet bağlantısı hakkında net bir bilgi vermesi açısından Speedtest by Ookla uygulaması çoğu kez tercih edilmektedir. Bilhassa internet bağlantısı ile sorun yaşayanların her detayı görebilmesine yardımcı olmaktadır.

İnternet bağlantı yöneticisi olarak tanımlanabilen bu uygulama birçok kişi tarafından severek kullanılmaktadır. İnternetten indirme konusunda da yükleme ve ful verim alabilme konusunda da en iyi sonucu doğurmaya odaklı çalışmaktadır. Bu açıdan uygulamanın faydalı olduğunu söylemek mümkündür.

Speedtest by Ookla İndir

Speedtest by Ookla APK, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmıştır. Cep telefonunuz ya da tabletiniz android işletimli ise uygulamayı indirip kullanmaya başlamanız çok da zor olmayacaktır. Speedtest by Ookla APK mobil internet kullanımını daha kolay ve verimli hale getirmek adına tercih edilebilecek en doğru uygulamalar arasında yer almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Termux indir Termux indir
    İngilizceÜcretsiz97M
  • Lastikçim indir Lastikçim indir
    TürkçeÜcretsiz2.01M
  • Speedtest by Ookla HAKKINDA YORUM YAZIN