Speedcheck

Speedcheck

Versiyon/Sürüm5.1.4.19
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13 MB
ÜreticiInternet Speed, Etrality
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13 MB) iOS indir Android indir APK indir

Speedcheck APK Android Wifi ve Mobil Veri Hız Testi

Speedcheck APK indir, Speedcheck Android mobil cihazlarda kullanılan Turkcell, Vodafone ve Avea gibi hatların internet hız testlerini yapabiliyor.

Speedcheck, internet bağlantısı ile ilgili merak ettiğiniz bir şey olduğunda kullanabileceğiniz uygulamalardandır. Bağlandığınız ağın internet hız testi yarapk hızını ölçmenize yardımcı olan bu uygulama ile kısa süre içerisinde daha hızlı bir internet elde edebilirsiniz.

 WİFİ ya da veri paketinden internete bağlanan pek çok kişi zaman zaman hız sorunu yaşadığını dile getirmektedir. İnternet hızı ölçme uygulaması olarak Speedcheck size yardımcı olabilecek en iyi seçenektir. Ne kadar hızda bağlantı sağladığınızı, sorunun ne olduğunu kolayca görebilmeniz mümkündür. İndirme, karşıya yükleme gibi birçok hizmeti de alabileceğiniz bu uygulamada bağlantı testlerini zamanlayabilme şansınız da bulunmaktadır.

Speedcheck İndir

Speedcheck APK, android işletim sistemine sahip cihazlar için önerilen bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle internet bağlantısının hızını ölçmek mümkündür. Speedcheck APK indirdikten sonra dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz ve basit arayüzü sayesinde kolayca anlayabileceğiniz bir uygulamadır. Her yaştan kullanıcıya hitap eden sade bir tasarımı vardır. Ayrıca tema seçenekleri, hücresel verileri test etme, hız testi ile en faydalı verimi elde etme avantajları bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Termux indir Termux indir
    İngilizceÜcretsiz97M
  • Lastikçim indir Lastikçim indir
    TürkçeÜcretsiz2.01M
  • Speedcheck HAKKINDA YORUM YAZIN