Son Dakika Haber

Son Dakika Haber

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.00 MB
ÜreticiBrokoli Labs
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10.00 MB) iOS indir Android indir

En Son Haberleri Takip Android iphone Uygulaması

Son Dakika Haber indir, mobil uygulaması en güncel haberleri takip etmek isteyen kişiler için hazırlanmış başarılı ücretsiz mobil android iphone uygulamadır. Sade ve basit bir kullanıma sahip olan mobil haber uygulaması, kullanan herkesin rahatlıkla memnun kalacağı uygulamalardan biridir. Gün içinde yaşanan tüm değişimlerin ülke çapında haber olarak yansıtıldığı Son Dakika Haber, binlerce kişi tarafından indirilip kullanılmaktadır.

Son Dakika Haber Nedir?

Son Dakika Haber uygulaması için haber uygulaması tanımlaması yapılmaktadır. Aynı isimli sitesi üzerinde yayımlanan haberleri android işletim sistemine sahip cihazlar için de hazırlayan uygulama, cep telefonlarından takip amacına hizmet etmektedir. Gün boyu yanınızdan ayrılmayan cep telefonları ile her an her gelişmeden haberdar olabilmeniz mümkündür.

Son Dakika Haber Özellikleri

Son Dakika Haber hem dünya genelinde hem de Türkiye’de yaşanan haber niteliği taşıyan durumları aktaran uygulamalardan biridir. Birkaç dakika içerisinde haberlere göz atıp hayatın rutinine geri dönmek isteyen, cep telefonu ile toplu taşıma araçlarını değerlendiren, anlık merak ettiği durumları gözlemlemeyi tercih eden herkes bu uygulama ile dilediğini elde edebilmektedir.

Son Dakika Haber mobil uygulamasını Google Play Store üzerinden indirebilmeniz mümkündür. İndirdikten hemen birkaç dakika içerisinde aktif olan uygulama, haberleri görmenizi sağlamaktadır. Basitçe kullanılabildiği için herkesin ulaşabileceği bir uygulama olduğunu söylemek doğrudur.

Gün içinde sabah, öğle ve akşam haberlerinden magazin detaylarına kadar son dakikada gerçekleşen tüm durumları uygulamaya dokunarak öğrenebilirsiniz.

 


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Carrier Services Carrier Services
    TürkçeÜcretsiz17.1 MB
  • Google Metin Okuma Google Metin Okuma
    TürkçeÜcretsiz18.2 MB
  • Son Dakika Haber HAKKINDA YORUM YAZIN