SolSuite Solitaire

SolSuite Solitaire

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm17.2
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16.5 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP Tümü
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (16.5 MB)

Ücretsiz Solitaire Kağıt Kart Oyunu SolSuite Solitaire

SolSuite Solitaire indir kart kağıt oyunu (2019) toplamda tam tamına 504 oyundan meydana gelmiş çok ilginç özel kartlar içeren windows uyumlu ücretsiz bilgisayar kağıt oyunu indir oyunudur. Kartlar çok kaliteli bir şekilde dizayn edilmiş olup çok kartın arka kısmında ilginç dikkat çekici resimleri bulunmaktadır. Kartlar sadece resimleri ile ön plana çıkmıyor kartlarda bulunan ilginç sesleriyle de siz oyun severlerin bir hayli ilgi çekici haline geliyor.

SolSuite Solitaire

SolSuite Solitaire 2019 etmek çok basit olup oyunu indirdiğiniz vakit oynadıkça bir çok özelliğini kesfetmeye başlıcaksınız.  Oyun profesyonel bir şekilde oynanması gereken oyunun kurallarını bilerek oynamanızı gerektiren bir oyundur.

Oyunun içerisinde bulunan bir çok kişinin bildiği Klondike, FreeCell, Pyramid, Golf, Canfield, Forty Thieves, Flower Garden ve Solitaire ile vaktinizi sıkıldığınızda takılabileceğiniz farklı çeşitlerde gördüğünüz üzere saymış bulunduk. Yazılımın büyük bir dikkatle hazırlandığı kartların çiziminde göz alıcı görselliğinden göz önüne sermektedir. Bu sayede oyunda çıkmak istemeyecek internetten online bir şekilde de oynayabileceğiniz hizmetini vermektedir.

Kart oyununda yeni kartlar ve kartların seslerini kullanıcıların kendi isteklerine göre ayarlamalarını sağlayacak düzeyde yazılımı hazırlanmış olup ister multiplayer yanı çoklu oyuncularla oynayın istersenizde bilgisayara karşı oynamayı sağlayabilirsiniz. SolSuite Solitaire kart oyununda yani sizlere bir çok oyun seçeneği sunan yazılımda gördüğünüz üzere 2 farklı modda oynama seçeneği de sunmaktadır.

Değerli oyun severlerimiz programın içerisinde bir çok oyun mevcut olduğu için yazılım firması sizlere oyunun içinde kuralları anlatan bir sistem oluşturmuş ve bu kurallar sayesinde oyunu daha iyi anlayarak oynamanızı sağlamaktadırlar. Ücretsiz olan oyunda ve kurallar sürekli yenilenmekte kendini güncellemektedir kullanıcılarımıza keyif dakikalar güzel eğlenceler dileriz.

Oyunun Kurulum ve inceleme videosu

Oyunun bilgisayarınıza indirme ve kurma aşamasına kadar video çekimi yapılmıştır. Ayrıca oyuna başlayabilmek için hangi adımları izleyeceğiniz video da yapılarak gösterilmektedir. Keyifli oyunlar dileriz.

SolSuite Solitaire Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Super Mario Bros Super Mario Bros
    TürkçeÜcretsizWeb
  • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
    TürkçeÜcretsiz