Sniper Ghost Warrior 3 Oyunu

Sniper Ghost Warrior 3 Oyunu

Versiyon/Sürüm3
LisansÜcretli
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu
ÜreticiCI Games
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ghost Warrior 3 Online (Çevirimiçi) FPS Oyunu

Özel tasarımları ile keskin nişancı oyununa yeni bir anlam katan Sniper Ghost Warrior 3, macera ve heyecan dolu bir aksiyon oyunudur. Oyun programı, Windows işletimli bilgisayarlar için uygun olup en çok tercih edilenlerden biridir.

Seri oyun olma özelliği taşıyan Sniper Ghost Warrior 3, bir ve ikiye nazaran çok daha güçlü hazırlanmış. 3.oyunda Rusya sınırlarını aşan Amerikan askeri oluyorsunuz. Kahramanınız hedefine ulaşmak için dilediği herhangi bir yoldan gidebiliyor. Bu durum serinin diğer oyunlarına nazaran çok daha güzel. Oyun sizi zorla herhangi bir yola yönlendirmiyor aksine kendiniz seçip belirliyorsunuz.

Sniper Ghost Warrior 3 Oyunu Nasıl Oynaır?

Sniper Ghost Warrior 3, içerik olarak oyuncuya farklı yollar sunması nedeniyle de tercih edilebilir. Popüler açık Dünya tabanlı FPS Oyunu üç ayrı yol ile oynamanız mümkün. Eğer sniper olmak isterseniz, nişan alma üzerine eğilirsiniz ve bu şekilde ilerlersiniz. Sniper olmak istemezseniz gizlilik ile Ghost olabilirsiniz. Bu ikisini de tercih etmek istemezseniz Warrior olarak farklı silahlar kullanarak ilerleyebilirsiniz.

Sniper Ghost Warrior 3 Kullanımı

Oyun programı, içerik olarak mükemmel bir donanıma sahip. Bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldıramayacağından emin olduktan sonra indirmeniz çok daha mantıklı olacaktır. Çünkü oyunun istediği minimum sistem şartları biraz fazla.

Sniper Ghost Warrior 3 Sniper Oyunu; gece gündüz efektleri, hava durumunun değişmesi, kahramanın oldukça gelişmiş olması açısından diğerlerinden farklıdır. Hem grafik tasarımı hem de sesi ile görülmesi gereken bir oyun.

530 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Far Cry 2 Far Cry 2
  İngilizceÜcretsiz60.4 MB
 • Doom 3 Doom 3
  İngilizceÜcretsiz461 MB
 • Operation7 Operation7
  İngilizceÜcretsiz1.4 GB
 • Swat 4 Swat 4
  İngilizceÜcretsiz183 MB
 • Sniper Ghost Warrior 3 Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN