slither.io

slither.io

Versiyon/Sürümslither.io
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu0.01 KB
ÜreticiThorntree Studios
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (0.01 KB) Oyna

Popüler Yılan Oyunu slither.io Oyna

slither.io pc indir, Web tarayıcı yılan oyunudur. Agar benzeri popüler eğlenceli Slither.io windows cihazlarda en çok oynanan web oyunlar arasında yer alan oyun tarayıcı üzerinden de oynayabilirsiniz.

Slither.io Pc Yılan Oyunu Nasıl Oynanır?

İlk zamanlarda web tabanlı çıkan Agar.io yılan oyunu benzeri olup şimdilerde tarayıcı üzerinden çevirim içi oynanan oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Web Tarayıcı Tabanlı Yılan Oyunu slither.io ile oyun içerisinde yer alan küçük ve büyük lokmaları yılanımıza yedirerek büyümesini sağlıyoruz. Karşımıza büyük yılanların çıkması durumunda anında uzaklaşmamız gerekiyor çünkü büyük balık küçük balığı yer hesabı. Oyunda daha hızlı yılanımızın büyümesi için kendimizden küçük yılanları yiyebiliriz büyük yılanların saldırılarından da korunmalıyız.

Büyük Yılanların Saldırılarından Kaçın!

Windows Slither.io yılan oyununu oynarken rakiplerimizin büyük yılanlarından kaçmamız gerekiyor. Çünkü büyük yılanlar eğer küçük bir yılana sahipseniz sizleri yiyerek yok olabilirsiniz. Web tarayıcımızda oynayabileceğimiz popüler yılan oyununu tamamen ücretsiz bilgisayarımızın tarayıcısında oynayabilirsiniz.

slither.io PC Oyunun Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Super Mario Bros Pc indir Super Mario Bros Pc indir
    TürkçeÜcretsizWeb
  • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
    TürkçeÜcretsiz
  • slither.io HAKKINDA YORUM YAZIN