Show My PC

Show My PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm 3150
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu1.3 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.3 MB)

Show My PC Uzaktaki Bilgisayara Bağlanma Programı

Show My PC uzaktaki bilgisayarlara ücretsiz bağlantı kurarak yönetmenizi sağlayan masaüstü bağlantı programıdır.  Direk ex dosyasına çift tıklayıp kurulum yapmadan kullanabileceğiniz uzaktan bağlantı yönetme programı, bağlanılacak bilgisayarda da olması gerekiyor. Show My PC kolasy kurulumu ve kulanımından dolayı tercih edilmektedir.

Show My PC

Show MyPC3 download

Show My PC Nasıl Kullanılır

Show My PC yazılımını çalıştırmak için programı indirdikten sonra Show My PC uygulamasına çift tıklayarak çalıştırma işlemi başlar. Menüsünden istediğiniz dil seçimini de yapın Türkçe dil paketi de mevcuttur. Sağ üstte “Bağlantı Aç” kısmına tıklanır ve karşınıza güvenlik açısından parola oluştur kısmı gelir. Parolamız oluşturulduktan son ise dil seçimi de yapıldıktan sonra “Bağlan” butonuna tıklanır.

Bu sayede program çalışmaya başlar  ve sizden oluşturmuş olduğunuz şifreyi girmenizi ister. Tabi bu şifre bağlanmak istediğiniz bilgisayar ile uyumlu olması gerekiyor karşıdaki bilgisayarın izni olmadığı sürece her istediğiniz bilgisayara bağlanamazsınız. Uyumlu parolalar karşı taraftaki bilgisayar tarafından da onaylanırsa bağlantıyı kurabilirsiniz.

Uzaktan Erişim programı ile bilgisayarın sorunlarını çözmenize veya masaüstünde ki verileri düzenlemesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz dosyaları değiştirebilir veya silebilirsiniz. Eş dost arkadaşınız bilgisayarlarında herhangi bir sorun yaşadıkların hemen sizlerin imdadına bu yazılım yetişiyor.

Uzak masaüstü programı ,uzaktaki bilgisayara Erişim yazılımı sayesinde işlerinizi ücretsiz ve sınırsız kullanım paketi sayesinde kolayca hallediyorsunuz. www.indirson.com sitesinde yazılım indirin. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız editörlerimize bildirin. Değerli zamanlar dileriz.

Show My PC Programın Kullanım ve Kurulum Videosu

Uzaktan bilgisayar yönetimini sağlayan en çok kullanılan programlar arasında yer alan yazılımın bilgisayarınıza nasıl kurulacağı hakkında kısa zaman içerisinde bilgi sahibi olabilmenizi sağlayan video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzaktaki Bilgisayara Erişim Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Android Manager Android Manager
    İngilizceÜcretsiz6.5 MB
  • Supremo Supremo
    İngilizceÜcretsiz2.29 MB