Show My PC

Show My PC

Versiyon/Sürüm 3150
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu1.3 MB
ÜreticiShowMyPC
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.3 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Show My PC Uzaktaki Bilgisayara Bağlanma Programı

Show My PC uzaktaki PC’ler ile ücretsiz bağlantı kurarak yönetmenizi sağlayan programın son sürüm paketini ücretsiz indirin. Herhangi bir yükleme gerektirmeyen uygulama bilgisayarınıza indirdiğiniz üzerine çift tıkladığınızda çalışmaya başlar. Lakin bağlanacağınız makinada da bu yazılımın olması gerekmektedir.

Show My PC

Show MyPC3 download

Show My PC Nasıl Kullanılır

Show My PC yazılımını çalıştırmak için programı indirdikten sonra Show My PC uygulamasına çift tıklayarak çalıştırma işlemi başlar. Menüsünden istediğiniz dil seçimini de yapın Türkçe dil paketi de mevcuttur. Sağ üstte “Bağlantı Aç” kısmına tıklanır ve karşınıza güvenlik açısından parola oluştur kısmı gelir. Parolamız oluşturulduktan son ise dil seçimi de yapıldıktan sonra “Bağlan” butonuna tıklanır.

Bu sayede program çalışmaya başlar  ve sizden oluşturmuş olduğunuz şifreyi girmenizi ister. Tabi bu şifre bağlanmak istediğiniz bilgisayar ile uyumlu olması gerekiyor karşıdaki bilgisayarın izni olmadığı sürece her istediğiniz bilgisayara bağlanamazsınız. Uyumlu parolalar karşı taraftaki bilgisayar tarafından da onaylanırsa bağlantıyı kurabilirsiniz.

Uzaktan Erişim  programı ile bilgisayarın sorunlarını çözmenize veya masaüstünde ki verileri düzenlemesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz dosyaları değiştirebilir veya silebilirsiniz. Eş dost arkadaşınız bilgisayarlarında herhangi bir sorun yaşadıkların hemen sizlerin imdadına bu yazılım yetişiyor.

Uzaktaki Bilgisayara Erişim yazılımı sayesinde işlerinizi ücretsiz ve sınırsız kullanım paketi sayesinde kolayca hallediyorsunuz. www.indirson.com sitesinde yazılım indirin. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız editörlerimize bildirin. Değerli zamanlar dileriz.

Show My PC Programın Kullanım ve Kurulum Videosu

Uzaktan bilgisayar yönetimini sağlayan en çok kullanılan programlar arasında yer alan yazılımın bilgisayarınıza nasıl kurulacağı hakkında kısa zaman içerisinde bilgi sahibi olabilmenizi sağlayan video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzaktaki Bilgisayara Erişim Ekran Görüntüsü

634 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Android Manager Android Manager
  İngilizceÜcretsiz6.5 MB
 • Supremo Supremo
  İngilizceÜcretsiz2.29 MB
 • AnyDesk AnyDesk
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz1.69 MB
 • TeamViewer indir TeamViewer indir
  TürkçeÜcretsiz10 MB
 • Show My PC HAKKINDA YORUM YAZIN