SHAREit

SHAREit

Versiyon/Sürüm5.3.26
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.66 MB
ÜreticiSHAREit
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

SHAREit Hızlı Mobil Veri Dosya Aktarma Apk Uygulaması

SHAREit Apk indir, Kablosuz ağ ve bluetooth üzerinden wifi ile 200 kat daha hızlı veri aktarma android apk uygulamasıdır. SHAREit Transfer & Share dosya aktarımı 500 milyondan fazla kişinin cihazında yer etmeyi başarabilmiş popüler bir uygulamadır. Bilinen en iyi paylaşım uygulaması olan SHAREit ile cihazlar arası birçok öğeyi paylaşabilirsiniz. Uygulama SHAREit Technologies Co. Ltd tarafından geliştirilmiş ve sunulmuştur. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulamada uygulama içi satın almalar da yoktur. Ancak reklamlarla karşılaşacağınızı baştan bilmelisiniz. SHAREit Apk uygulamasını Android işletim sisteminin 4.1 ve üzeri sürümlerine sahip mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

SHAREit Apk Özellikleri

Uygulamanın en önemli özelliği aktarım hızının yüksek olmasıdır. SHAREit ile video, müzik, film, fotoğraf, GIF, duvar kâğıdı gibi birçok öğeyi başka bir cihazla paylaşabilirsiniz. SHAREit Transfer & Share uygulaması dahilindeki güçlü medya oynatıcısı sayesinde transfer ettiğiniz müzik ve videoları oynatabilirsiniz. Uygulamada aktarımı yapılan öğelerin kalitelerinde düşme olmuyor. SHAREit uygulaması internet ve bluetooth ile çalışmaktadır. Dolayısıyla bu özellikleri açmadan uygulamadan verim alamazsınız. SHAREit Apk ile cihazlar arası dosya transferi için internet kullanmadan bluetooth aracılığıyla aktarım yapmanız mümkündür. Uygulama içinde müzik keşfine de çıkabilir; milyonlarca çalma listesine ulaşabilirsiniz. SHAREit dosya veri aktarma dili İngilizcedir ama kullanımı, ara yüzü oldukça basit olduğundan; birkaç kelime İngilizce bilgisiyle bile rahatlıkla kullanılabilir.

SHAREit Nasıl Kullanılır?

Alanında en iyi paylaşım uygulamasını cihazınıza indirmek için Play Store uygulama marketini açmalı ve uygulama sayfasına ulaşmalısınız. İndir butonuna bastığınızda 22 MB’lık uygulama dosyası cihazınıza saniyeler içinde inecektir. Kayıt, üyelik gerekmeden paylaşıma hemen başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Termux indir Termux indir
    İngilizceÜcretsiz97M
  • Lastikçim indir Lastikçim indir
    TürkçeÜcretsiz2.01M
  • SHAREit HAKKINDA YORUM YAZIN