Sesli Makale Dinleme

Sesli Makale Dinleme

Versiyon/Sürüm1.1.865
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.6 MB
ÜreticiSesliMakale
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.6 MB) iOS indir Android indir

Sesli Makale Sesli Haber Dinleme Mobil Uygulaması

Sesli makale dinleme uygulaması indir, son dakika, güncel, spor, ekonomi, köşe yazıları ve diğer haberleri okumak yerine sesli dinlemenizi sağlayan android mobil uygulamasıdır. Android telefon ve tabletlerinizde haberleri ve köşe yazılarını okurken sesli dinleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Android Sesli Makale Dinleme Mobil uygulaması haber veya köşe yazılarını okurken görmekte zorluk çeken kullanıcılar için yararlı bir uygulama olacağını düşünüyoruz. Sesli makale uygulaması iş yerinde çalışırken, seyehat halindeyken ve meşgul olduğunuz her anda haber gündeminde olup bitenden geri kalmamanızı sağlamaktadır.

Sesli Makale Dinleme Sesli Haber Okuma!

Sesli haber köşe yazılarını, güncel diğer haber gibi yazıları okumak yerine sesli makale uygulaması sayesinde sesli makale dinleme moduna geçebilirsiniz. Yazıların seslendirilmeleri sırasında diksiyon, tonlama, vurgu ve diğer okuma kurallarına layıkıyla uyulmaktadır. Özenle yapılan seslendirmelerle gündemi en iyi şekilde çevirim içi yakip edebileceksiniz.

Beğenilen haberleri en çok dinlenen haber kategosinde ulaşıp kolay kullanım ara yüz ekranı sayesinde daha basit kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz haberleri ve köşe yazılarını sosyal medya paylaşım sitelerinden paylaşma seçenekleride bulunmaktadır. Sesli makale mobil android ios uygulamasını ücretsiz indirip Türkçe dil desteğiyle kolayca kullanabilirsiniz.

Sesli Makale Dinleme Mobil Ekran Görüntüsü


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Carrier Services Carrier Services
    TürkçeÜcretsiz17.1 MB
  • Google Metin Okuma Google Metin Okuma
    TürkçeÜcretsiz18.2 MB
  • Sesli Makale Dinleme HAKKINDA YORUM YAZIN