Faljı

Faljı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Faljı Android Derya Abla Kahve Falı Baktırma Uygulaması

Faljı indir, Derya Abla’nın yeni mobil kahve falı uygulamasıdır. Android’de ücretsiz kahve falı baktırmayı seviyorsanız en iyi kahve falı bakma uygulamasıdır.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinden kahve falı baktırmayı seviyor ve çevrenizde kahve falınıza bakacak birilerini bulamıyorsanız ücretsiz ve en iyi kahve falı bakma uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyorum.

Faljı uygulamasında gerçekci ve ücretsiz kahve falınıza Derya Abla tarafından bakılmaktadır. Tek yapmanız gereken kahvenizi içtikten sonra kapatmak, biraz beklemek ve uygulama üzerinden çektiğiniz fotoğrafı göndermektir. Türkye’nin en tecrübeli fal uzmanları tarafından bakılarak yorumlanmaktadır.

Yenilenmiş arayüzü ile karşımıza çıkan Faljı uygulaması, Derya Abla’nın yeni kahve falı baktırma uygulamasıdır. Ücretsiz fal baktırabiliyor ve sonrasında kazandığınız kredileri kullanabiliyorsunuz. Fal yorumlarında ise birçok hediye krediler sizleri beklemektedir. Ayrıca uygulamanın içerisinde bulunan reklamlar mevcut ancak rahatsız edici boyutta değildir.

Android cihazlarına özel olarak hazırlanan Faljı uygulaması içerisinde bulunan reklmaları kaldırabilmek için satın alımlar yaparak reklamı kaldırabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Ben Demiştim Fal Ben Demiştim Fal
    TürkçeÜcretsiz10M
  • Kaave Falı Kaave Falı
    TürkçeÜcretsiz9.30 MB