Sarahah

Sarahah

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.0.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu31.0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31.0 MB) iOS indir Android indir

Sarahah Instagram Anonim Mesajlaşma Uygulaması

Sarahah indir, Instagram’ın Android ve iPhone iOS cihazlarında ücretsiz anonim mesajlaşma apk uygulamasıdır. Türkçe Sarahah Instagram’ın popüler gizli (anonim) soru sorarak mesajlaşma uygulamasını Türkiye’de kullanabilirsiniz.

Sarahah Nedir Nasıl Kullanılır

Amerika ve Arabistan’dan sonra Türkiye’de ücretsiz olarak indirilmeye açılan Instagram’ın anonim mesajlaşma uygulamasıdır. Sarahah mobil uygulaması kelime anlamı “dürüstlük” olarak karşımıza çıkıyor ve günden güne sosyal medya uygulaması popülerliği artıyor. Dünya genelinde kullanılan kimliğinizi belirtmeden bir kişi hakkında anonim mesaj göndererek duygu ve düşüncelerinizi gizli olarak paylaşıyorsunuz.

Sarahah android Instagram’ın sosyal ağ uygulamasını mobil cihazlalrınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. İlk başlarda Arapça ve İngilizce dilinde çıkan Türkiye’de yayınlanmasıyla birlikte Türkçe dil desteğiyle kullanıma sunulmuştur. Instagram kullanıcılarına eğer Sarahah hesaplarını açmışlarsa anonim (gizli) mesaj atarak cisminizi belli etmeden o kişi hakkında duygularınızı paylaşabilirsiniz.

Özellikle hoşlandığınız bir kişi var ve karşısına çıkıp açık bir şekilde ifade edemiyorsanız mutlaka Sarahah indir yaparak kullanmaya başlayın. Android telefona ve pc masaüstü bilgisayara yükleyip ücretsiz kullanabileceksiniz.

    Benzer Programlar

  • Happn indir Happn indir
    TürkçeÜcretsiz3.40 MB
  • YouNow YouNow
    TürkçeÜcretsiz85M