Sarahah

Sarahah

Versiyon/Sürüm2.0.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu31.0 MB
ÜreticiSarahah
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31.0 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Sarahah Instagram Anonim Mesajlaşma Uygulaması

Sarahah indir, Instagram’ın Android ve iPhone iOS cihazlarında ücretsiz anonim mesajlaşma apk uygulamasıdır. Türkçe Sarahah Instagram’ın popüler gizli (anonim) soru sorarak mesajlaşma uygulamasını Türkiye’de kullanabilirsiniz.

Sarahah Nedir Nasıl Kullanılır

Amerika ve Arabistan’dan sonra Türkiye’de ücretsiz olarak indirilmeye açılan Instagram’ın anonim mesajlaşma uygulamasıdır. Sarahah mobil uygulaması kelime anlamı “dürüstlük” olarak karşımıza çıkıyor ve günden güne sosyal medya uygulaması popülerliği artıyor. Dünya genelinde kullanılan kimliğinizi belirtmeden bir kişi hakkında anonim mesaj göndererek duygu ve düşüncelerinizi gizli olarak paylaşıyorsunuz.

Sarahah android Instagram’ın sosyal ağ uygulamasını mobil cihazlalrınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. İlk başlarda Arapça ve İngilizce dilinde çıkan Türkiye’de yayınlanmasıyla birlikte Türkçe dil desteğiyle kullanıma sunulmuştur. Instagram kullanıcılarına eğer Sarahah hesaplarını açmışlarsa anonim (gizli) mesaj atarak cisminizi belli etmeden o kişi hakkında duygularınızı paylaşabilirsiniz.

Özellikle hoşlandığınız bir kişi var ve karşısına çıkıp açık bir şekilde ifade edemiyorsanız mutlaka Sarahah indir yaparak kullanmaya başlayın. Android telefona ve pc masaüstü bilgisayara yükleyip ücretsiz kullanabileceksiniz.

1610 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Qavun Qavun
  TürkçeÜcretsiz920k
 • Tik Tok Musically Tik Tok Musically
  TürkçeÜcretsiz63M
 • TwitTurk TwitTurk
  TürkçeÜcretsiz5.8 MB
 • Testfoni Testfoni
  İngilizceÜcretsiz14M
 • Sarahah HAKKINDA YORUM YAZIN