SAMSUNG Kies

SAMSUNG Kies

Versiyon/Sürüm3.2.14113_3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu40 MB
ÜreticiSamsung
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (40 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Kies Samsung Telefonlar İçin Windows Uygulaması

Samsung firması bilgisayar ile cep telefonunu birbirine bağlamak için resmi yazılımı olan SAMSUNG Kies’i  kullanıcılarının hizmetine sunmuştur. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar ile akıllı telefonları bağlayarak bilgisayar üzerinden mobil cihaz yönetme programıdır.

SAMSUNG Kies Programının Özellikleri

Mobil cihaz yönetme programı olan SAMSUNG Kies ile telefonda yapabileceğiniz birçok özelliği bilgisayar ile yapma imkânınız bulunmaktadır. İşletim sisteminden yapabileceğiniz işlemler şunlardır; yeni uygulamalar yükleme, videoları, kişileri ve fotoğrafları yedekleme, telefonu sıfırlama, müzik çalma listesi oluşturma, telefon güncellemesidir. Programın oldukça kolay kullanılması ve arayüzünün basit olması kullanıcılar için avantajlı durumlardandır. Program kişisel olmaktan ziyade birden fazla Samsung cihazını telefona bağlama imkânı vermektedir.

SAMSUNG Kies Programı Nasıl Kurulur?

Kurulum internet üzerinden yapılmaktadır. Samsung Kies Air’in olduğu bir telefon cihazınızın olması yeterlidir. İşletim sisteminizin Windows olması gereklidir. Aynı zamanda Türkçe dil desteğinin olması kurulum için kolaylık sağlamaktadır. Kurulum sırasında cihazınızı USB kablosu ile bilgisayara bağlamalısınız.

SAMSUNG Kies Programı Nasıl Kullanılır?

Programın kullanımı için telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra otomatik olarak açıldığını göreceksiniz. Buradan hangi işlemi yapmak istiyorsanız menüden kolayca girerek yapabilirsiniz. Telefonunuzdaki fotoğraflarınızı kolaylıkla yedekleyebilirsiniz. SAMSUNG Kies Windows (PC) Samsung yönetim aracı telefonun menüsünü kullanmakta zorlananlar için program oldukça kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda kullanmak istediğiniz farklı uygulamalar varsa bilgisayar üzerinden telefonunuza yüklemeniz mümkündür. Gelişmiş bir arayüze sahip olması ile cihazın güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz.

444 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Driver Checker Driver Checker
  İngilizceÜcretsiz5.49 MB
 • Logitech G930 Sürücüsü indir Logitech G930 Sürücüsü indir
  İngilizceÜcretsiz89 MB
 • AMD Driver Uninstaller AMD Driver Uninstaller
  İngilizceÜcretsiz1.67 MB
 • IObit Driver Booster indir IObit Driver Booster indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz14 MB
 • SAMSUNG Kies HAKKINDA YORUM YAZIN