SAMSUNG Kies

SAMSUNG Kies

Versiyon/Sürüm3.2.14113_3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu40 MB
ÜreticiSamsung
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (40 MB)

Kies Samsung Telefonlar İçin Windows Uygulaması

SAMSUNG Kies indir, Samsung firması bilgisayar ile cep telefonunu birbirine bağlamak için resmi yazılımı olan SAMSUNG Kies’i kullanıcılarının hizmetine sunmuştur. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar ile akıllı telefonları bağlayarak bilgisayar üzerinden mobil cihaz yönetme programıdır.

SAMSUNG Kies Programının Özellikleri

Mobil cihaz yönetme programı olan SAMSUNG Kies ile telefonda yapabileceğiniz birçok özelliği bilgisayar ile yapma imkânınız bulunmaktadır. İşletim sisteminden yapabileceğiniz işlemler şunlardır; yeni uygulamalar yükleme, videoları, kişileri ve fotoğrafları yedekleme, telefonu sıfırlama, müzik çalma listesi oluşturma, telefon güncellemesidir. Programın oldukça kolay kullanılması ve arayüzünün basit olması kullanıcılar için avantajlı durumlardandır. Program kişisel olmaktan ziyade birden fazla Samsung cihazını telefona bağlama imkânı vermektedir.

SAMSUNG Kies Programı Nasıl Kurulur?

Kurulum internet üzerinden yapılmaktadır. Samsung Kies Air’in olduğu bir telefon cihazınızın olması yeterlidir. İşletim sisteminizin Windows olması gereklidir. Aynı zamanda Türkçe dil desteğinin olması kurulum için kolaylık sağlamaktadır. Kurulum sırasında cihazınızı USB kablosu ile bilgisayara bağlamalısınız.

SAMSUNG Kies Programı Nasıl Kullanılır?

Programın kullanımı için telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra otomatik olarak açıldığını göreceksiniz. Buradan hangi işlemi yapmak istiyorsanız menüden kolayca girerek yapabilirsiniz. Telefonunuzdaki fotoğraflarınızı kolaylıkla yedekleyebilirsiniz. SAMSUNG Kies Windows (PC) Samsung yönetim aracı telefonun menüsünü kullanmakta zorlananlar için program oldukça kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda kullanmak istediğiniz farklı uygulamalar varsa bilgisayar üzerinden telefonunuza yüklemeniz mümkündür. Gelişmiş bir arayüze sahip olması ile cihazın güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Driver Genius Professional Driver Genius Professional
    TürkçeÜcretsiz14.5 MB
  • DriverPack Solution DriverPack Solution
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • SAMSUNG Kies HAKKINDA YORUM YAZIN