AMD Catalyst Center

AMD Catalyst Center

Versiyon/Sürüm15.11.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu287 MB
ÜreticiAMD
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (287 MB)

AMD Catalyst Center AMD Radeon Ekran Kartı Sürücüsü

AMD Catalyst Center indir, Pc bilgisayarda AMD Radeon serisi ekran kartınızı güncellemenizi sağlayan driver programıdır. Windows 10 ve sürümleri için ekran kartınızın en yüksek performansda çalışmasını sağlar. 32 bit ve 64 bit bilgisayarlar için ücretsiz download edebilirsiniz.

AMD Catalyst Center Ne İşe Yarar

Bilgisayar ekranınızın çok daha verimli renk, parlaklık, kontrast, doygunluk, dengeler ve birçok görüntü ayarlarını yapabilmenize yardımcı olur. AMD Catalyst Center sayesinde istediğiniz ekran görüntüsünü elde edebilir ve oyunlarda HD görüntülere almanızı mümkün hale getirir. Ekran kartı driver programını yüklediğiniz taktirde ek özellikler ve performans artırıcı niteliklere ulaşmanız mümkün hale gelmektedir.

AMD Catalyst Center, özellikle çift veya daha fazla monitör kullanan kullanıcılar için en yüksek monitör kalibrasyonu ayarlarına yükseltebilmektedir. Özellikle ekran kart desteği yüksek isteyen oyunlarda bulunan eşyönsüz, süzme, kenar düzeltme ve HD görüntü sağlama gibi çeşitli birçok seçenek sunmaktadır. Manuel olarak düzenleme yapabilmek için tüm özellikler AMD Catalyst sürücüsü içerisinde yer almaktadır.

AMD Catalyst Center Özellikleri

Ekran kartından en yüksek performansı almak isteyen oyun severler ve bilgisayar kullanıcıları için hız aşırtma kategorisinden hafıza ve işlemci modüllerinin hızını artırabilirsiniz. Ayrıyeten fan hızı, işlemci ve bellek sıcaklığı gibi bilgileride sizlere sunmaktadır. Ekran kartı driver programını yüklemediğiniz taktirde donanımsal hatalar, oyunda donmalar ve bilgisayarda dönüşü olmayan hasarlar meydana getirebilir.

Gelişen teknolojinin ardından birçok oyunun AMD Catalyst Center ile yüksek performansda oyunun oynanacaını oyuncular bilir. Catalyst olmadan oyunun oynanamaları gerektiğini ve oynadıkları taktirde işlemci yanma gibi sorunları meydana geleceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Kolayca oyunun açılması, HD görüntü ve en yüksek performansda oyun oynamak isteyenler için mutlaka ekran kartı sürücüsünü indirmelerini ve güncel son sürümüne yükseltmelerini tavsiye ederiz.

Önemli Not: Ekran kartı sürücülerini indirmeden önce bilgisayarın işletim sistemine en uygun olan sürücü dosyasını indirmenizi faydalı olacaktır. Bilgisayarınızn 32 bit ve 64 bit desteğine göre indirmenizi tavsiye ediyoruz.

AMD Windows 7 64bit, AMD Windows 8.1 32bit, AMD Catalyst Windows 7 32bit

    Benzer Programlar

  • Driver Genius Professional Driver Genius Professional
    TürkçeÜcretsiz14.5 MB
  • DriverPack Solution DriverPack Solution
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • AMD Catalyst Center HAKKINDA YORUM YAZIN