Driver Genius Professional

Driver Genius Professional

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14.5 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi23 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (14.5 MB)

Driver Genius Professional Driver (Sürücü) Bulma ve Yedekleme Programı

Driver Genius Professional indir, Windows bilgisayarda ücretsiz ve profesyonel driver (sürücü) yedekleme yapabilen Driver Genius güçlü bir driver bulma programıdır.

Driver Genius Professional, Windows 10 ve diğer Windows işletim sistemini kullanan bilgisayar kullanıcılarının sistemleri üzerinde yer alan donanımlara ait driver dosyalarını bulabilen, güncelleyebilen ve yedekleme yapabilen bir programıdır. Driver bulma, yedekleme ve sürücü kurma programı sayesinde çok rahatlıkla bilgisayarınızla uyumlu olan driver sürücülerini bulabileceksiniz. Özellikle acemi Windows bilgisayar kullanıcılarının Driver Genius driver bulma ve otomatik sürücü güncelleme özelliği sayesinde kolaylıkla kullanabileceklerdir.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan Driver Genius Professional programı en hızlı ve en kolay sürücü (driver) güncelleme, driver bulma ve sürücü kurma programı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz olmasının yanı sürücüleri otomatik yedekleyebilir, Windows’a format attıktan sonra tüm sürücüleri tek bir tıklama ile bulabilir. Driver bulma ve sürücü yedeklemenin yanı sıra Windows bilgisayarın sistem bilgisini görmenize de imkan tanımaktadır.

    Benzer Programlar

  • DriverPack Solution DriverPack Solution
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • AMD Catalyst Center AMD Catalyst Center
    TürkçeÜcretsiz287 MB
  • Driver Genius Professional HAKKINDA YORUM YAZIN