Logitech G930 Sürücüsü

Logitech G930 Sürücüsü

Versiyon/SürümG930
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu89 MB
ÜreticiLogitech
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (89 MB)

Logitech G930 Kulaklık Programı Sürücüsü

Logitech G930 Sürücüsü indir, Kablosuz Kulaklık Programı Logitech Gaming Software olarak da bilinen kablosuz kulaklık programı, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar ya da mobiller için düzenlenmiş bir uygulamadır. Logitech G930 Sürücüsü, 7,1 kulaklık donanımına sahip olduğu için özellikle oyunlar için tercih edilmektedir. En güçlü efekt seslerini vermesi bakımından en iyilerden biridir.

Logitech G930 Sürücüsü Kullanımı

Logitech G930 Sürücüsü 7,1 kulaklık bilgisayara takıldığı gibi kullanılamıyor. Bilgisayar, kulaklığı tanıyor ancak kurumu tamamlamadan kullanıma izin vermiyor. Özelliklerini kullanabilmek için kablosuz kulaklık programını yüklemeniz ve kurmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınız Windows 10 ise kulaklığı tanımlayabilir, diğer Windows sürümleri hiç okumuyor. Kurumu tamamladıktan sonra ise muhteşem ses donanımı ve kullanım fırsatı sunuyor.

Logitech G930 Sürücüsü Özellikleri

Logitech G930 Sürücüsü kablosuz kulaklık programı, indirildiği andan itibaren surround özelliğini devreye sokuyor. Bunun yanında yazılım sayesinde kulaklıkta bulunan G tuşlarını hazırlayabiliyorsunuz. G fonksiyon tuşları, dilediğiniz şekilde değişikliğe uygun. Program, tuşlara istediğiniz herhangi bir fonksiyonu yüklemenize izin veriyor.

Sürümün en güzel yanı ise kulaklık üzerinde yer alan ekolayzırdır. Ses donanımını kendi tercihlerinize göre belirleme fırsatı sunuyor. Ses üzerinde herhangi bir bas ya da tiz düzeyine gelebiliyor daha ince ses ayarlarını kullanabiliyorsunuz.

Program kullanıcıları özellikle film ve oyunlarda inanılmaz deneyim yaşattığını, çok memnun kaldıklarını belirtiyorlar. Sıradan bir kulaklıktan farklı olarak çevresel ses donanımının içine sizi rahatlıkla alabiliyor. Gerek ekolayzır gerekse çok fonksiyonlu tuşlarıyla oldukça işe yarıyor.

    Benzer Programlar

  • Driver Genius Professional Driver Genius Professional
    TürkçeÜcretsiz14.5 MB
  • DriverPack Solution DriverPack Solution
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • Logitech G930 Sürücüsü HAKKINDA YORUM YAZIN