S2: Son Silah Türkçe

S2: Son Silah Türkçe

Versiyon/Sürümv1
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu56.6 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz

S2: Son Silah Online FPS Savaş Oyunu

S2 Son Silah Türkçe indir, Online FPS Oyunu olan S2 silah oyunu tamamen Türkçe versiyonuyla ücretsiz bir şekilde indir yapıp, oyun severleriyle buluşmaktadır. Son Silah Türkçe üreticinin oyunu Türkçe versiyonu ile yayınlaması TÜRK oyun severlerinin bir hayli ilgi odağı haline gelmiştir. MMOFPS isimli oyuncularının birçok istediği yenilikler oyuna başarılı bir şekilde monte edilmiştir. Türkiye’nin en büyük ve en başarılı oyun olma özelliğine sahip olan S2 Online FPS Oyunu Joygame kalitesi ile Türk Oyunseverleriyle buluşuyor.

S2: Son Silah Türkçe

S2 Son Silah

S2: Son Silah  Özellikleri

Oyunu MMOFPS’den ayıran özelliklerden en önemlisine değinelim. Karakterinizin kostümlerini tamamen sizin oluşturmanız birden fazla kıyefetleri karakteriniz için istediğinizi seçme özelliğine sahip. Artık seçmiş olduğunuz karakteri diğer oyuncuların karakterlerinden kıyafet sayesinde çok farklı bir hale getirebilirsiniz.

Türkçe  FPS Oyununda tam bir silah rüzgarı yaşanmakta dünyada bulunan bir çok silah oyuna eklenmiştir. Oyunda ki silahları kendimizce özelleştirebilir silahlar üzerinde modifiyeler gerçekleştirebiliriz. Savaşın tadına varacağınız oyun ayrıca tam bir mantığınızı zorlayabilecek strateji oyunudur. Online Türkçe  FPS oyununda her türlü savaş taktikler size ait olup oyunu tamamen siz yöneteceksiniz. Artık oyunun hakimi siz olarak ister aksiyon içinde yer alabilecek isterseniz de karakterinizi en iyi şekilde geliştirmek için bekleyeceksiniz savaşmak için.

S2: Son Silah oyununda her ne kadar silah çeşitliliği varsa bir çok oyun modu ile de oyun severleriyle karşılaşmaktadır. Son Silah Türkçe ilerleyen zamanda diğer kullanıcılar ile turnuva yapacağınız modlarda ekleneceği düşünülmektedir. Oyun modu arasında online FPS moduda oyunun içerisinde sizleri beklemektedir dilediğiniz zaman oynayabileceksiniz. Oyunda karakterlerin,silahların ve diğer özelliklerin ayrıntılı bir şekilde oyuna işlenerek daha heyecanlı daha keyifli bir hal aldığını görmekteyiz. www.indirson.com’dan oyunu sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Ekibimize yaşayacağınız sorunları bildirebilirsiniz.

Online Türkçe  FPS Oyunu Ekran Görüntüsü

S2 Son Silah Türkçe eşya dükkanı S2 Son Silah Türkçe indir S2 Son Silah Türkçe

    Benzer Programlar

  • Ace Combat 7 Skies Unknown Ace Combat 7 Skies Unknown
    İngilizceÜcretsiz
  • First Blood indir First Blood indir
    TürkçeÜcretsizWeb