Rockstar Games Social Club

Rockstar Games Social Club

Versiyon/SürümSocial Club
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (53 MB)

Rockstar Oyunları için Social Club

Rockstar Games Social Club indir, Rockstar Games Oyun Aracı Rockstar oyun aracıdır. Araç sayesinde oyun üzerinde yüklü bulunan oyunların lisans denetimi yapılmaktadır. İnternet üzerinde oynanan oyunların çeşitliliği günden güne artmaktadır. Oyunları oynamak için ise birçok sistem bulunmaktadır. Satın aldığınız herhangi bir Rockstar oyununun denetimini yapmak için oyun anahtarı gerekmektedir. Oyun anahtarını alıp Rockstar Social Club üzerinden etkinleştirmeniz gerekir. Etkinleştirdikten sonra oyunu her kullanmaya başladığınızda sistem üzerinden açılmaktadır.

Rockstar Social Club Oyun Aracı Özellikleri

Rockstar oyun aracı bir sosyal etkileşim sitesi olarakta kullanılmaktadır. Burada oyun oynayan kullanıcılar ile paylaşım yapabilir, arkadaşlık kurabilirsiniz. Arkadaşlarınız oyun oynarken yaşadıklarını paylaşırlarsa bunları görerek oyunlar hakkında bilgi seviyenizi yükseltme imkanına sahip oluyorsunuz. Aynı şekilde sizde oyun oynarken çektiğiniz ekran resimlerini paylaşma imkânı da bulunmaktadır. Oyunlardaki başarılarınızı arkadaşlarınızın görmesi Rockstar oyun aracı sayesinde olmaktadır.

Rockstar Social Club Oyun Aracı Nasıl Kurulur?

Öncelikle oyun aracı için bir Social Club programı indirmelisiniz. İnternet aracılığı ile programı indirmeniz mümkündür. Daha sonra kurulum için sizden istenilen yönergeleri takip etmelisiniz. Rockstar oyun aracı kurulumunu böylece gerçekleştirebilirsiniz.

Rockstar Social Club Oyun Aracı Nasıl Kullanılır?

Programı indirdikten sonra kişisel bir hesap açmalısınız. Daha sonra hesabınıza girerek oyun aracını kullanmaya başlayabilirsiniz. Oyun üzerinde bulunan oynadığınız oyunların denetimi ve paylaşımı program üzerinden rahatlıkla yapılmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Parsec Parsec
    İngilizceÜcretsiz57.1 MB
  • DirectX 9.0 DirectX 9.0
    İngilizceÜcretsiz95.6 MB