Rockstar Games Social Club

Rockstar Games Social Club

Versiyon/SürümSocial Club
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53 MB
ÜreticiRockstar Games
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (53 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Rockstar Oyunları için Social Club

İnternet üzerinde oynanan oyunların çeşitliliği günden güne artmaktadır. Oyunları oynamak için ise birçok sistem bulunmaktadır. Sistemlerden birisi de Rockstar oyun aracıdır. Araç sayesinde Rockstar Social Club üzerinde yüklü bulunan oyunların lisans denetimi yapılmaktadır. Satın aldığınız herhangi bir Rockstar oyununun denetimini yapmak için oyun anahtarı gerekmektedir. Oyun anahtarını alıp Rockstar Social Club üzerinden etkinleştirmeniz gerekir. Etkinleştirdikten sonra oyunu her kullanmaya başladığınızda sistem üzerinden açılmaktadır.

Rockstar Social Club Oyun Aracı Özellikleri

Rockstar oyun aracı bir sosyal etkileşim sitesi olarakta kullanılmaktadır. Burada oyun oynayan kullanıcılar ile paylaşım yapabilir, arkadaşlık kurabilirsiniz. Arkadaşlarınız oyun oynarken yaşadıklarını paylaşırlarsa bunları görerek oyunlar hakkında bilgi seviyenizi yükseltme imkanına sahip oluyorsunuz. Aynı şekilde sizde oyun oynarken çektiğiniz ekran resimlerini paylaşma imkânı da bulunmaktadır. Oyunlardaki başarılarınızı arkadaşlarınızın görmesi Rockstar oyun aracı sayesinde olmaktadır.

Rockstar Social Club Oyun Aracı Nasıl Kurulur?

Öncelikle oyun aracı için bir Social Club programı indirmelisiniz. İnternet aracılığı ile programı indirmeniz mümkündür. Daha sonra kurulum için sizden istenilen yönergeleri takip etmelisiniz. Rockstar oyun aracı kurulumunu böylece gerçekleştirebilirsiniz.

Rockstar Social Club Oyun Aracı Nasıl Kullanılır?

Programı indirdikten sonra kişisel bir hesap açmalısınız. Daha sonra hesabınıza girerek oyun aracını kullanmaya başlayabilirsiniz. Rockstar Games Social Club üzerinde bulunan oynadığınız oyunların denetimi ve paylaşımı program üzerinden rahatlıkla yapılmaktadır.

747 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Gameroom Facebook Gameroom
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • sXe Injected sXe Injected
  İngilizceÜcretsiz15 MB
 • Open IV Package Installer Open IV Package Installer
  İngilizceÜcretsiz3.9 MB
 • Hile Kılavuzu Hile Kılavuzu
  trÜcretsiz3.77 MB
 • Rockstar Games Social Club HAKKINDA YORUM YAZIN