Right Click Image Converter

Right Click Image Converter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.2.4
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu1.15 MB
ÜreticiKristanix Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.15 MB)

Right Click Image Converter Resim Formatı Dönüştürme Programı

Right Click Image Converter indir, Tek bir tıklamayla bütün resim formatlarını düzenleyebilir, yeni resim formatlarına dönüştürebilir ve resimleri sunduğu farklı seçenekleri düzenleyen programdır. Düzenlenen resimlerin yazıcıdan çıktısını almanızı için buton konulmuştur. Resimleri üzerine gelip sağ tıklayıp resimleri istediğiniz gibi düzenlemenize imkan sağlıyor. Resim uzantı değiştirme programıdır.

Right Click Image Converter

Right Click Image Converter

Resim Format Değiştirme programı sevdiğiniz resimleri sağ mouse tuşu ile ayarlayabilir yeni resim formatlarına dönüştürebilirsiniz. Üzerinde değişiklikler yaptığınız resimleri masaüstü resmi yapma gibi bir çok farklı seçenek sunuyor. Right Click Image Converter uygulaması tamamen ücretsiz hizmet veriyor bilgisayarınıza windows uyumlu paketini download edebilirsiniz. Resim Fotoğraf format değiştirme Windows Explorer tarayıcısı ile uyum içerisinde çalışan yazılım bir çok izin verilen formatları simge haline dönüştürüyor.

Right Click Image Converter Desteklediği Formatlar

 • PNG, TGA, WBMP, TIFF, XPM, PBM, PGM
 • BMP, JPEG, GIF, ICO, PNG, TGA, TIFF, WBMP
 • PGM, PPM, RAS, XMB, XPM
 • JPEG, ICON, BMP, PSD, CUT, IFF, PBM, PCX , PPM gibi bir çok resim formatıyla profesyonel bir şekilde çalışma aktivitesi gösteriyor.

Eğer resimlerinizin boyutu çok yüksekse BMP gibi büyük dosya formatlarına sahipse sizler bunu JPG ve PNG gibi küçük resim formatlarına dönüştürebilirsiniz. www.indirson.com ekibi keyifli zamanlar diler. Artık sizlerde resimlerinizi en iyi görünüme sahip olmasını sağlamak istiyorsanız ücretsiz paylaşmış olduğumuz yazılımı indirmeniz. Kolay kullanımı sayesinde her seviyede ki kullanıcının basitçe kullanabileceği yazılımdır.

Right Click Image Converter Programın Kullanım Kurulumu

Birçok kullanıcının beğeniyle kullanıldığı program sayesinde tüm resimleri dilediğiniz formata dönüştürme yaparak resim üzerinizdeki çalışmalarınızı basit yöntemlerle tamamlayabileceksiniz. Download etmeden itibaren tüm kurulum aşamasında izleyeceğiniz adımları aşağıdaki kaliteli video çekiminde izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Programın nasıl kullanıldığı hakkında ufakta olsa ön izlemeler yapılarak daha çabuk kullanım imkanına sahip olabileceksiniz. Tüm kullanıcılara ücretsiz hizmet vermektedir.

Resim Format Değiştirme Ekran Görüntüsü

565 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ashampoo Photo Optimizer Ashampoo Photo Optimizer
  TürkçeÜcretsiz97.63M
 • Cinepaint Cinepaint
  İngilizceÜcretsiz4.17 MB
 • Adobe Photoshop Adobe Photoshop
  enDeneme Sürümü2.1 MB
 • FotoSketcher FotoSketcher
  İngilizceÜcretsiz9.9 MB
 • Right Click Image Converter HAKKINDA YORUM YAZIN