Redie Oyunu indir

Redie Oyunu indir

Versiyon/SürümDemo
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiRückert Broductions
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Redie Aksiyon Steam Oyunu (Windows)

Kapalı mekân içinde olabilecek en aksiyon dolu oyunlardan biri Redie’dir. Adrenalin dolu bu oyunu oynamak oldukça heyecan verici.

Oyun içerik olarak teröristler, düşman askerler ile kahraman arasında geçiyor. Belli bir kurgu ve hikâyesi bulunmayan oyunun temel amacı düşman öldürmek. Yani oyun başarınızla paralel olarak, silah donanımınız oluyor. İlerledikçe daha kuvvetli düşmanlar elde ediyorsunuz. Bunun arkasından düşmanlarınızın bulunduğu mekânları basarak onları yok ediyorsunuz. Bu süreçte oyun elbette oldukça aksiyonlu geçiyor. Çünkü birebir karşılıklı savaş yerine kapalı mekânda olmak oyuncuların heyecanını canlı tutuyor.

Redie Oyunu

Silahlı mücadele oyunlarının en iyileri arasında yerini alan Redie aynı zamanda her yaş grubu için de oynanabilir bir oyundur. Kolay, anlaşılır ve heyecan dolu bu oyunu, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Redie Kuşbakışı Aksiyon Oyunu Redie Oyunda kahramanın eline 13 adet silah veriliyor. Silahlarınızın her biri ayrı özelliklere sahip. Karşılaştığınız düşman askerlerin silahları da aynı şekilde. Bununla beraber oyun programı, içerikte heyecanı canlı tutabilmek amacıyla kahramanın bazı silahlarla aniden ölebilmesini sağlıyor. Yani sadece birkaç kurşunla ölebileceğiniz dakikalar da oluyor. Bu yüzden gizlenmeyi ve bir sonraki adımı iyi düşünerek yapmalısınız.

Redie ve Bilgisayar Hızı

Oyun Programı, bilgisayarınızın hızıyla orantılı olarak çalışır. Aynı şekilde Redie de bilgisayarınızın işletim sistemine bağlıdır. Ancak bu oyun için düşük bir sistem yeterli olacaktır. Tüm tasarım ve yeterliliğine rağmen oldukça düşük işletim şartı arıyor.

97 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Delta Force Xtreme 2 Delta Force Xtreme 2
  İngilizceÜcretsiz497 MB
 • SKILL: Special Force 2 SKILL: Special Force 2
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz19.5 MB
 • Critical Ops Oyunu Critical Ops Oyunu
  İngilizceÜcretsiz305 MB
 • Far Cry 5 Oyunu Far Cry 5 Oyunu
  İngilizceÜcretli
 • Redie Oyunu indir HAKKINDA YORUM YAZIN