RealTimes Real Player

RealTimes Real Player

Versiyon/Sürüm16.0.1.18
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu57.35 MB
ÜreticiRealNetworks
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (57.35 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

RealTimes Real Player Video Düzenleme izleme Programı

Bilgisayarınıza YouTube, Facebook, DailyMotion gibi popüler video sitelerinden video indirip video izlemenizi sağlayan ücretsiz RealTimes Real Player programdır. İndirmiş olduğunuz videoların sevmediğiniz yerleri kesip istediğiniz gibi düzenlemenizi sağlamaktadır. Videoları dilediğiniz video formatlarına dönüştürme kolaylığınıda yaşabilirsiniz.

Film İzleme Programı!

Gelişmiş video izleme programı RealTimes Real Player ile film ve video izlemenin ötesine geçebileceksiniz. İnternette yer alan kısa video ve filmleri indirip tüm düzenleme seçeneklerinden faydalanabileceksiniz.

Videoların Mobil Cihaz Uyumu!

İzlediğiniz video ve filmleri yada internetten indirilen videoları sadece bilgisayarınızda değil RealTimes Real Player sayesinde mobil android cihazlarınızda da kolaylıkla kopyalayıp yükleyebileceksiniz. Mobil cihazınıza uyumlu hale getirilen videolarıda HD kalitede izleme seçeneği sunmaktadır. Fotoğraf arşivlerinizi kontrol edip düzenleme seçeneklerinden de faydalanın.

Ek Codec Paketi Gerekmez!

Real Player programı video, müzik dosyalarını oynatırken ek codec paketi gerektirmeden kolaylıkla dosyalarınız açabilir. Windows Media, DVD, MPEG-4, Quicktime ve Flash gibi dosya formatlarını oynatabilir. Ayrıca indirmiş olduğunuz video dosyalarını Private Mode özelliği sayesinde özel bir klasör şifreleyere kayıt eder ve dosyalarınıza başkalarının erişmesini engeller.

Çok kullanışlı özelliklere sahip olan popüler RealTimes Real Player video izleme programını indirip Türkçe dil desteği ile kullanabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

212 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ALLPlayer ALLPlayer
  İnglizceÜcretsiz31.80 MB
 • Windows Media Player 11 indir Windows Media Player 11 indir
  TürkçeÜcretsiz24.6 MB
 • K-Lite Codec Pack Standard K-Lite Codec Pack Standard
  İngilizceÜcretsiz12.77 MB
 • Kripto Video Protector & Media Player Kripto Video Protector & Media Player
  TürkçeÜcretsiz23.85 MB
 • RealTimes Real Player HAKKINDA YORUM YAZIN