Real-DRAW Pro

Real-DRAW Pro

Versiyon/Sürüm5.2.4
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu32.54 MB
ÜreticiMediaChance
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi31 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (32.54 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Real-DRAW Resim Tasarlama-Düzenleme Programı

Her türlü resim formatına 3D boyutlu düzenleme özelliği sayesinde fotoğraflarınıza en iyi görselliği kazandırabilirsiniz. Yazılımda çoklu fotoğraf düzenleme ve farklı formatlara kolayca dönüştürebilmenizi sağlıyor.

Real Draw Pro

Real-DRAW Pro

Fotoğraflarınızı en ince ayrıntısına kadar kolay bir şekilde düzenlemenize yardımcı olan Real-DRAW Pro yazılım profesyonel bir şekilde farklı görüntüler oluşturmanızı sağlıyor. İster var olan fotoğraflarınızı düzenleyin isterseniz de kendi çizimlerinizle yepyeni görüntüler oluşturun. 3D boyutlu ışığı resimleriniz üzerine uygulamanıza izin veriyor.

Oluşturduğunuz resimleri Adobe Photoshop programında da açmanıza imkan veren popüler kullanılan tasarım programlarıyla uyumlu çalışabiliyor. Görsel varlıkları tasarım efektleriyle en iyi şekilde düzenlemenize olanak sağlayan yazılım göz zevkine en iyi şekilde hitap ediyor.  3D Resim Düzenleme progamı sayesinde birbirinden  güzel 3d fotoğraflar elde edeceksiniz.

Real-DRAW Pro Özellikleri

 • Resimlere 3D boyutlu ışık yansıması ekliyor.
 • Görsel öğeler üzerine yepyeni efektler.
 • Resimlere gölgelendirme ekleme.
 • Bitmap düzenlemeleri sayesinde resim boyutunu ayarlama.

Programın kurulum ve inceleme Videosu

Real-DRAW Pro resim düzenleyici ve resimler üzerinde birçok değişiklik yapmanızı sağlayan programın bilgisayarınıza indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasında takip edeceğiniz aşamaları video çekiminde izleyerek bilgi sahibi olabileceksiniz. DRAW Profesyonel olarak fotoğraflar üzerinde ki çalışmalarınızda yardımcı yazılımın ana ekran menüsünde neler olduğunu görebileceksiniz. Tamamen ücretsiz ve sınırsız kullanım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

fotoğraf ve çizim alanında başarılı  fotoğraf düzenleme ve çizim olaylarına yeni bir basamak adım olara görülen akıllı tahta uygulaması Epic pen programını da deneyebilirsiniz.

Real-DRAW Pro Programı Ekran Görüntüsü

239 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Stellarium Stellarium
  İngilizceÜcretsiz129 MB
 • Free DWG Viewer indir Free DWG Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz44 MB
 • Ashampoo Home Designer Pro 3 Ashampoo Home Designer Pro 3
  TürkçeÜcretsiz1.5 GB
 • KitchenDraw KitchenDraw
  TürkçeÜcretsiz19.09 MB
 • Real-DRAW Pro HAKKINDA YORUM YAZIN