Razer Game Booster

Razer Game Booster

Versiyon/Sürüm4.1.59
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39 MB
ÜreticiRazer
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (39 MB)

PC Oyun Performansı Artırma Yazılımı

Razer Game Booster indir, Bilgisayarda oyun oynayanların en büyük sorunlarından birisi oyunun takılması ve yavaş olmasıdır. Razer Game Booster programı oyunlarınızın daha sorunsuz bir şekilde oynanması için idealdir.

Razer Game Booster Programı Özellikleri

Oyun hızlandırma programı düşük güçte ya da eski bilgisayarlarda kullanılması mümkündür. Özellikle yeni oyunları eski bilgisayarlar kaldırmamakta ve performans düşüklüğü yaşanmaktadır. Oyunun performansının düşmesinin yanında bilgisayarda etkilenmektedir. Razer Game Booster programı bilgisayarlarda yer kaplamamsı ve anında oyunu güçlendirmesi ile bilinmektedir.

Otomatik olarak oynadığınız tüm oyunların performansını yükseltir. Bu nedele aynı ayrı oyunlarda kurulum sağlamak için uğraşmanıza gerek kalmaz. Programın avantajlarından biriside oyun esnasında herhangi bir ekran resmi ya da video almanıza imkân sağlamasıdır. Oyun hızlandırma yazılımı oyun oynadığınız esnada size hiçbir şekilde engel teşkil etmemektedir. Ekranda oyundan başka bir içerik görmeniz mümkün değildir. Program bilgisayarınızda bulunan boş yer zapt eden tüm belleği boşaltır. Bu sayede bilgisayarın daha akıcı bir hale gelmesini sağlar.

Razer Game Booster Programı Nasıl Kurulur?

Ücretsiz bir programdır. Windows7, Windows8, Vista, WindowsXP işletim sistemleri ile uyumludur. Dili İngilizce olması olumsuz özelliklerinden biri olsa da kolay arayüzü sayesinde kurulum zor olmamaktadır. Bilgisayarınıza indirdikten sonra size gösterilen yönergeleri takip ederek programı kolayca kurabilirsiniz. Diğer bir Game Booster ile ilgili konumuza da göz atabilirsiniz.

Razer Game Booster Programı Nasıl Kullanılır?

Oynayacağınız oyun için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. İndirdikten sonra tüm oyunlara sizin hiçbir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan uyum sağlayacaktır.

    Benzer Programlar

  • NVIDIA PhysX NVIDIA PhysX
    İngilizceÜcretsiz39.27 MB
  • AVG PC Tuneup AVG PC Tuneup
    TürkçeÜcretsiz3.3 MB
  • Razer Game Booster HAKKINDA YORUM YAZIN