RapidMiner Veri Madenciliği

RapidMiner Veri Madenciliği

Versiyon/Sürüm9.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu195 MB
Üreticirapidminer
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi27 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (195 MB)

RapidMiner Veri Madenciliği Stüdyo Programı

RapidMiner indir, uygulamalı veri madenciliği programı içerisinde veri madenciliği araçlarını barındıran veri bilimi, istatistik bilimi ve makine öğrenimi programıdır.

İstatistik bilimi çalışmaları yürütenler için gerekli tüm araçları içerisinde barındıran bir makine öğrenimi programıdır. Kolay kullanımlı arayüzü sayesinde kodlama yapmadan makine öğrenimi için gerekli tüm metaryalleri uygulamalı veri madenciliği programında bulabilirsiniz.

RapidMiner Studio programı tahmine dayalı analiz, modelleme (predictive modelling) gibi performans gerektiren uygulamaların geliştirebildiği araçları içermektedir. Uygulamalı veri madenciliği programı içerisinde dataset (veri kümesi) ile aynı anda çalışmanıza imkan tanımaktadır.

Otomatik modelleme özelliği sayesinde sadece birkaç tıklama ile makine öğrenimi için otomatik dataset hazırlamak mümkündür. Üstelik herhangi bir programlama dilini bilmenize ihtiyaç duymadan tüm bunları yapabiliyorsunuz. Özetle RapidMiner programı sayesinde veri araştırma, prototipleme, iş için veri analizi, trainin (eğitme) ve diğer önemli uygulamaları bularak veri madenciliği çalışmaları yürütebilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • NVIDIA PhysX NVIDIA PhysX
    İngilizceÜcretsiz39.27 MB
  • AVG PC Tuneup AVG PC Tuneup
    TürkçeÜcretsiz3.3 MB
  • RapidMiner Veri Madenciliği HAKKINDA YORUM YAZIN