AVG PC Tuneup

AVG PC Tuneup

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.3 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.3 MB)

AVG PC Tuneup İnternet Hızı ve Bilgisayar Performansı Artırma Programı

AVG PC Tuneup indir, Türkçe dil desteği ve ücretsiz indirebileceğiniz AVG PC Tuneup programı bilgisayar hızlandırma, veri kurtarma ve internet hızını artırma programıdır.

AVG PC Tuneup, güvenlik ve antivirüs programlarından tanıdığımız AVG’nin bilgisayar bakımı yapma, bilgisayar hızlandırma, veri kurtarma, internet güvenliği ve internet hızını artırabilen ücretsiz AVG’nin programıdır.

AVG PC Tuneup 2019 sürümü ile bilgisayarınızdaki uygulamaların yönetimini, gereksiz kaynak kullanan dosyaları ve yazılımların kaldırılmasını sağlamaktadır. Bilgisayar performansını iki katına çıkarabilen, gereksiz dosyaları silen ve kullanılmayan programları kaldırabilen bir araçtır. Ayrıca AVG PC Tuneup programı turbo modu ile oyun performansını artırma ve internet hızlandırma gibi konulardaki sorunlarınızı kökten çözebilmektedir.

Son sürümü ile bilgisayar pil ömrü uzatma, dik alanı kullanımını optimize edebilme ve sistem kararlılığı konusunda önemli geliştirmelerde bulunan bir araçtır. AVG PC Tuneup bilgisayar hızlandırma ve sistemin performansını arıtrma konusunda hiç şüpheniz bulunamasın. Çünkü AVG PC Tuneup; dis temizleme aracı ile gereksi dosyaları temizleme, disk birleştirme aracı ile disk performansını artırma, kayıt defteri düzenleme aracı ile kayıt defteri birleştirme ve kayıt defteri temizleme, internet hızlandırma ve internet geçmişi silme gibi özellikleri bulunmaktadır.

Hemen sizlerde AVG PC Tuneup 2019 son sürümünü ücretsiz indirip Türkçe bilgisayar hızlandırma programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • NVIDIA PhysX NVIDIA PhysX
    İngilizceÜcretsiz39.27 MB
  • PCMedik PCMedik
    TürkçeÜcretsiz3.81
  • AVG PC Tuneup HAKKINDA YORUM YAZIN