Game Booster

Game Booster

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm7.6.8.66
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu118 MB
ÜreticiIObit
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (118 MB)

Bilgisayar Oyun Hızlandırma Programı

Game Booster indir, Oyun oynarken oyunu hızlandırmak için geliştirilen Türkçe Game Booster 3 4 ve 5. versiyonlarından birini bilgisayarınıza yükleme yaptıktan sonra yüksek performansta oyunlar oynayacak bilgisayarınızı hızlandıracak bir yardımcı programdır.

Oyun meraklıları için yapılmış olan program Game Booster bilgisayarınzda meydana gelen donma ve yavaşlamalara karşı yapılmıştır. Ücretsiz olarak piyasaya sürülen oyun siz oyun oynamak istediğiniz zaman programı açmanız yeterli olacaktır.

Bilgisayar hızlandırma programı siz oyunu açtığınızda  bilgisayarınızda  gereksiz çalışan bütün dosyaları kapatarak sizin en güzel performansta  oyun oynamanızı  sağlamaktadır.

Windows Görev Yöneticisinde sizden habersiz çalışan bütün programları kapatarak sizlerin rahat bir oyun oynamanızı sağlamaktadır. Ayrıca Game Booster 3 programını bellek boşaltmak içinde kullanılmaktadır. Güçlü araçları sayesinde bilgisayar ve oyun hızını en yüksek performans ayarlarında kullanmanıza yardımcı olup artık oyunları daha iyi kalitede oynayabilir. Bilgisayarın donanım özelliklerini oyundayken en iyi performansda kullanmanıza yardımcı olur.

Game Booster Oyun hızlandırma programı bilgisayar sistemini oyun içerisinde gerekse başka işlemlerinizi gerçekleştirirken en iyi performans için ayarlayarak sistemin donmadan çalışmasını sağlar. En çok oyun kullanıcıları tarafından kullanılan program tamamen ücretsiz ve son sürüm paketiyle hizmet vermektedir. Sistem optimizasyonunu ayarlayarak gereksiz dosyaların temizliğini ve gerekli onarım işlemlerini de yaparak bilgisayarda oyun severlerin daha rahat bir  oyun oynamalarını sağlamaktadır. Bir nevi oyun hızlandırma progamı olarakta bilinmektedir.

Ana ekran görüntüsü ve diğer görüntülerine bakarak bilgi sahibi olabilmeniz için kurulum esnasında ekran fotoğrafları çekilmiştir ön izleme yaparak gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımızın güzel günlerde kullanmalarını diliyorum.

Game Booster Programı Ekran Görüntüsü

2590 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ultimate Windows Tweaker 4 Ultimate Windows Tweaker 4
  İngilizceÜcretsiz0.98 MB
 • Ashampoo WinOptimizer Ashampoo WinOptimizer
  TürkçeÜcretsiz27.10
 • Speccy Speccy
  TürkçeÜcretsiz6.01 MB
 • System Mechanic Professional System Mechanic Professional
  İngilizceÜcretsiz44 MB
 • Game Booster HAKKINDA YORUM YAZIN