Qavun

Qavun

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu920k
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (920k) Android indir

Qavun Android Facebook Benzeri Sosyal Medya Uygulaması

Qavun indir, mobilde Facebook benzeri altyapıyla çalışan Qavun uygulaması sayesinde yeni arkadaş bulma, ekleme ve ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.

Sadece Android platformlar için geliştirilen Facebook benzeri altyapısıyla çalışmasıyla dikkat çekiyor. Sosyal medya uygulaması sayesinde yeni arkadaş bulma, arkadaşlarla mesajlaşma ve yeni arkadaşlar ekleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Qavun sosyal medya platformu içerisinde tıpkı Facebook’ta olduğu gibi fotoğraf, video ve buna benzer paylaşımlar yapabilirsiniz. Yorum yapabilme, beğenme ve arkadaşlarınızla mesajlaşma yöntemini kullanarak iletşim kurabilirsiniz. Türkiye’den ve dünya üzerinden katılan bir çok arkadaşı bulabilir, ekleyebilir ve mesaj gönderebilirsiniz.

En kullanışlı olan özelliklerin başında mesajlaşma özelliği gelse de yeni arkadaşlar ekleme ve arkadaşlarla hızlı ve güvenli iletişim kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızı özel bir bağlantı adresi yardımıyla ref link ile birlikte her üyelikten 1 TL kazanma şansınızda bulunmaktadır.

Bu yüzden mutlaka Qavun Android uygulaması indirip hem ücretsiz mesajlaşın, yeni arkadaşlar edinin hem de para kazanabileceğiniz çok güzel bir sosyal medya uygulamasıdır.

    Benzer Programlar

  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Happn indir Happn indir
    TürkçeÜcretsiz3.40 MB