PureVPN

PureVPN

Versiyon/Sürüm2.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.70 MB
ÜreticiGZ Systems Ltd.
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi19 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (8.70 MB) Android indir

PureVPN kimlik Gizleme Mobil Vpn Uygulaması

PureVPN android indir, mobil uygulaması kişisel gizliliğinizi koruyabilmenizi sağlayan, başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Android mobil web dünyasında gezinirken hem serbest olan sitelerde hem de yasaklı olan sitelerde rahatlıkla gezinebilirsiniz. Bunun için PureVPN uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanan bu uygulama, cep telefonlarından ya da tabletlerden dilediğiniz web sitesine bağlanabilmenizi mümkün kılmaktadır.

PureVPN

PureVPN uygulaması için kimlik gizleme uygulaması demek doğru olacaktır. Bu uygulamayı indirdikten sonra android cihazınızda kimliğinizi saklayarak, veri paketlerinizi koruyarak tüm sitelerde gezinebilirsiniz. Bağlı olduğunuz ağların şifrelemesini çok daha saklı hale getiren bu uygulama, erişilemez denilen birçok web sitesine erişmeniz hususunda yardımcı olmaktadır.

Kimlik gizleme uygulaması cihaza indiğinde birkaç dakika içinde kolayca çözülebilmektedir. Bu açıdan hemen herkes tarafından kullanılabilir olduğunu söylemek mümkün olacaktır. PureVPN, küçük büyük her yaştan kullanıcı için android cihazından bağlantı sağlayarak 256 bit şifreleme ile koruma sağlamaktadır. Bu sayede tedirgin olmadan internette sörf yapabilmek, kısa sürede hızlı erişimle tüm sitelerde gezintiye çıkabilmek mümkün olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05
  • PureVPN HAKKINDA YORUM YAZIN