ProShow Producer

ProShow Producer

Versiyon/Sürüm7.0.3514
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu50 MB
ÜreticiPhotodex Corporation
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (50 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Slayt Şovları Hazırlama ve Düzenleme Aracı

Bilgisayar ortamında kaliteli slayt gösterileri hazırlamak isteyen bilgisayar kullanıcılarının tercih edebileceği ideal programlardan birisi olan ProShow Producer ile kısa sürede başarılı slayt gösterileri hazırlama imkanı bulunmaktadır.

Güçlü bir slayt gösterileri düzenleme yazılımı olarak bilinen ve rakiplerinden ayrılan programı yeni başlayan kullanıcılar dahi kısa sürede kavrayabilmektedir. Slayt (sunum) yapma programlarının arasında sadece 3 adım ile müzik, video ve fotoğraf ekleme imkanı veren yazılım bu özelliği ile pek çok kişinin bilgisayarında baş tacı haline gelmiştir.

ProShow Producer Programının Özellikleri

Programda tüm müzik, video ve fotoğraf dosyaları bir slayt haline getirildikten sonra istenilen formatta çıktılarının alınması mümkün olmaktadır.

ProShow Producer Nasıl Kurulur?

ProShow Producer programı internet üzerinden indirildikten sonra gerekli yönergeler takip edilmeli ve bilgisayarın boş bir hard diskine kurulumu gerçekleştirilmelidir. Programın kurulumu birkaç dakika içerisinde tamamlanmakta ve kullanıma hazır hale gelmektedir.

ProShow Producer Nasıl Kullanılır?

Müzik, fotoğraf ya da video türünde dosyaların programa eklenebilmesi için ilgili dosyaları yalnızca sürükleyip bırakmak yeterli olmaktadır. Zaman çizelgesinin belirlenmesi esnasında ise dosya tarayıcısı kullanılabilmektedir. ProShow Producer programında resim dosyalarının arasına çok sayıda ve değişik efektler ekleme imkanı mevcuttur.

Dileyen kullanıcılar programda istedikleri resim ve videoları düzenleme olanağına sahiptirler. Hazırlanan slayt gösterilerinin çıktısı alındıktan sonra televizyonda izlenebilmesi mümkündür. Ayrıca slayt gösterileri sosyal medya kanallarında paylaşılabilir, internet sitelerine eklenebilir veya mail olarak farklı kişilere gönderilebilir.

142 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ffDiaporama indir ffDiaporama indir
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Windows Live Movie Maker Windows Live Movie Maker
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • Microsoft Photo Story Microsoft Photo Story
  TürkçeÜcretsiz3 MB
 • Photo Story Photo Story
  TürkçeÜcretsiz3.22 MB
 • ProShow Producer HAKKINDA YORUM YAZIN