Prorat

Prorat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.9 Fix 2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.06MB
Üretici
İşletim SistemiWindows Xp,Windows 7 ve Tümü
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.06MB)

Prorat Uzaktan Masaüstü Kontrol

Probat Pro indir, firmasına ait olan yazılım sizlere sağladığı ücretsiz hizmet Prorat yazılımı ile bilgisayarları uzaktan yönetebileceksiniz. Eski versiyonlara göre bir çok eksiklikleri gideren firma birçok yenilik ve yepyeni özellikler eklemiştir. Uzaktan Bilgisayar Yöneltme programı hatalar düzeltilmiş kullanıcılarını sıkıntı duyduğu işlevler sona erdirilmiştir.

Prorat

Prorat

Yazılımın ücretsiz hizmet vermesi ve gün geçtikçe yeni sürümlerle gün yüzüne çıkması programın güncelliğini açık net bir şekilde belirtmektedir. İndirdikten sonra rar dosyasın içinde olan dosyaları çıkartma işlemini yaptıktan sonra Prorat.exe dosyasını çalıştırın karşınıza çıkan ekrandan dil seçimini yapıp isteğe göre dil seçim işlemini gerçekleştirin. Server oluşturma işlemleri de gerçekleştirdikten sonra program bir nevi hali hazır kullanım için sizleri bekliyor olacaktır.

Prorat  son sürümünü bilgisayarınıza indirip yüklediğinizde önceden kullanan kullanıcılarımız bilir Klavye ışıkları eksiği ve ekran görüntüsünde menülerde yenileme çalışmaları yapılmıştır. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcılarımıza güzel dakikalar diler.

Bilgisayar masa üstü ekranını en iyi şekilde düzenlemenizi sağlayan program sayesinde uzaktan bağlantılar gerçekleştirip yönetim işlemini karşıdaki kullanıcının izni dahilinde bilgisayarın kontrol hakimiyetini sağlayabileceksiniz. Bu program gibi sitemizde uzaktan bağlantı programları kategorimizden bir çok farklı uzaktan bağlantı programı inceleyip indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dikkat: Programın şifresini belirtelim “pro” durrr.

    Benzer Programlar

  • Android Manager Android Manager
    İngilizceÜcretsiz6.5 MB
  • Supremo Supremo
    İngilizceÜcretsiz2.29 MB