Prorat

Prorat

Versiyon/Sürüm1.9 Fix 2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.06MB
ÜreticiProrat
İşletim SistemiWindows Xp,Windows 7 ve Tümü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.06MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Prorat Uzaktan Masaüstü Kontrol

Probat Pro firmasına ait olan yazılım sizlere sağladığı ücretsiz yazılımı ile bilgisayarları uzaktan yönetebileceksiniz. Eski versiyonlara göre bir çok eksiklikleri gideren firma birçok yenilik ve yepyeni özellikler eklemiştir. Uzaktan Bilgisayar Yöneltme programı hatalar düzeltilmiş kullanıcılarını sıkıntı duyduğu işlevler sona erdirilmiştir.

Prorat

Prorat

Yazılımın ücretsiz hizmet vermesi ve gün geçtikçe yeni sürümlerle gün yüzüne çıkması programın güncelliğini açık net bir şekilde belirtmektedir. İndirdikten sonra rar dosyasın içinde olan dosyaları çıkartma işlemini yaptıktan sonra Prorat.exe dosyasını çalıştırın karşınıza çıkan ekrandan dil seçimini yapıp isteğe göre dil seçim işlemini gerçekleştirin. Server oluşturma işlemleri de gerçekleştirdikten sonra program bir nevi hali hazır kullanım için sizleri bekliyor olacaktır.

Prorat  son sürümünü bilgisayarınıza indirip yüklediğinizde önceden kullanan kullanıcılarımız bilir Klavye ışıkları eksiği ve ekran görüntüsünde menülerde yenileme çalışmaları yapılmıştır. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcılarımıza güzel dakikalar diler.

Bilgisayar masa üstü ekranını en iyi şekilde düzenlemenizi sağlayan program sayesinde uzaktan bağlantılar gerçekleştirip yönetim işlemini karşıdaki kullanıcının izni dahilinde bilgisayarın kontrol hakimiyetini sağlayabileceksiniz.

Dikkat: Programın şifresini belirtelim “pro” durrr.

550 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Android Manager Android Manager
  İngilizceÜcretsiz6.5 MB
 • Supremo Supremo
  İngilizceÜcretsiz2.29 MB
 • AnyDesk AnyDesk
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz1.69 MB
 • TeamViewer indir TeamViewer indir
  TürkçeÜcretsiz10 MB
 • Prorat HAKKINDA YORUM YAZIN