Polyglot Yabancı Dil

Polyglot Yabancı Dil

Versiyon/Sürüm4.75
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.27 MB
ÜreticiLikasoft
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.27 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bilgisayarda 470’den fazla dil desteği ve metinlerin hangi dilde yazıldığını öğreten otomatik dil tanımlayıcı programıdır. Yazılım sayesinde bilmediğiniz ingilizce kelimeleri öğrenip yabancı diller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Metinlerin Hangi Lisanda Yazıldığını Öğrenin

Polyglot Yabancı Dil Çeviri Programı Polyglot ile bilmediğiniz yabancı dillerin Türkçe çevirisini yapabilirsiniz. 3000’den fazla dil zengin dil haznesiyle sizlere yabancı gelen dillerin çevirisini yapar ve herhangi bir metinin hangi dilde yazıldığını tanımlar.

Kolay kullanım ara yüz ve Türkçe dil desteğiyle kolay bir kullanım sunar. Her kullanıcının ücretsiz ve kolayca faydalanabileceği programın içerisinde bilmediğini kelimeleri çeviri kısmına ister klavye dilersenizde kopyala ve yapıştır yapabilirsiniz. Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalışarak 450 farklı dilin desteklendiği Polyglot 3000 programında yazarlar, tercümanlar, akademisyenler, filoloji ve çeşitli bilim dallarında öğretim hayatını devam ettirenler için kullanışlı dil programıdır.

Polyglot yabancı dil programını indir yapıp indirilen dosya üzerine iki defa tıkladığınızda program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Herhangi bir kurulum gerektirmemesi yabancı dil aracının en güzel yanlarından birisidir. PC’nin masa üstünde kolaylıkla dil çevirisi yapabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

159 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Tureng Sözlük Tureng Sözlük
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz2.23 KB
 • Çarpım Tablosu Çarpım Tablosu
  TürkçeÜcretsiz1.17 MB
 • Google Translate Desktop Google Translate Desktop
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz334 KB
 • Turing Çeviri Turing Çeviri
  TürkçeÜcretsiz2.2 MB
 • Polyglot Yabancı Dil HAKKINDA YORUM YAZIN