AÖF Soru

AÖF Soru

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiEnda Mobile
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

AÖF Sınavlarında Çıkmış Bütün Sorular

AÖF Soru Bankası indir, AÖF öğrencilerinin ders çalışmasına katkı sağlamak amacıyla geliştirilmiş; yerli ve anlaşılır ücretsiz mobil android uygulamasıdır. AÖF sisteminde seçenekli soru uygulaması geçerli olduğundan; bu uygulamada da sorular çoktan seçmeli şeklinde hazırlanmıştır. AÖF soru uygulaması cihazınızda minik bir yer kaplamasına rağmen oldukça faydalıdır. Özellikle bu sistem dahilinde eğitim alan pek çok bölümün öğrencisi AÖF soru uygulaması ile ders çalışırken teknolojik bir destek alabilir.

AÖF Soru Uygulaması Özellikleri

Ders çalışırken görsel hafızanın etkisi tartışılmazdır. Elbette kitaptan ders çalışmak daha faydalı ama sürekli elimizde olan telefonlara da ders çalışmaya destek olacak uygulamalar yüklemenin zararı değil; faydası var.

AÖF Soru bankası mobil uygulamasında soruların cevapları test bitiminde değil; soruyu çözerken görülebilir. Böylece daha sağlam bir öğrenme hedeflenir. 200 bin üzerinde soru ile konuyla ilgili çıkabilecek tüm sorulara değinilmek hedeflenmiştir. Android uygulamanın ara yüzü oldukça basit olduğundan kullanımı da kolaydır. Uygulama içerisinde gereksiz detaylar ve reklam içeriği olmadığından kullanıcının dikkati dağılmaz. AÖF Soru internetsiz çalıştığından; internet olmayan ortamlarda da uygulamayı rahatça kullanabilmeniz mümkün. Uygulamaya yapılan güncellemelerle sonradan not hesaplama ve harf notu öğrenme kısmı eklenmiştir. Karalama özelliği ile matematik gibi çizim gerektiren sorularda telefonun kalemini kullanarak çözüm yapabilirsiniz.

AÖF Soru Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı cihazınızın işletim sistemine göre indirdikten sonra uygulama simgesine dokunarak açabilirsiniz. Uygulamayı herhangi bir giriş bilgisi gerekmeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekranda okuduğunuz bölümü ve yarıyılı seçmeniz gerekmektedir.

    Benzer Programlar

  • Moon+ Reader Pro Moon+ Reader Pro
    TürkçeÜcretsiz13.00 MB
  • Deneme Sınavı Deneme Sınavı
    TürkçeÜcretsiz15.8 MB
  • AÖF Soru HAKKINDA YORUM YAZIN