Moon+ Reader Pro

Moon+ Reader Pro

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13.00 MB
ÜreticiMoon+
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13.00 MB)

Android Cihazlar için Ebook eE-kitap Okuyucu

Moon+ Reader Pro Apk indir, Gelişen teknolojilerle birlikte kitap okuma alışkanlıkları da akıllı mobil cihazlara taşınmıştır. Moon+ Reader e-kitap akıllı telefonlardan, tabletlerden ve çeşitli kitap okuma cihazlarından, sevdiğiniz kitapların e-kitap versiyonlarını okuyabilirsiniz. E-kitap piyasası görülen ilgiyle beraber gelişmeye devam etmekte birçok kitabın aynı zamanda e-kitap sürümü de satılmaktadır. E-kitap okuma uygulaması denince akla ilk gelen uygulamalardan olan Moon+Reader apk, kaliteli ve kolay bir uygulamadır. Uygulamanın zengin kütüphane içeriği sayesinde farklı kitapları açıp okuma şansınız da vardır. Ücretsiz e-kitaplar sayesinde e-kitap okuma uygulamasının keyfini çıkarabilirsiniz. HTML, TXT, Epub, UMD, CHM, OPDS, Zip ve FB2 uygulamada desteklenen e-kitap formatlarıdır. Uygulamada kendi kitaplarınızı okuma şansına da sahipsiniz. Uygulama kolay kaydırma özelliği ile rahat bir kullanım sağlar.

Moon+Reader Nasıl İndirilir?

Moon+Reader uygulaması Android cihazlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu nedenle Play Store platformundan indirilebilir. Play Store’de arama bölümüne uygulama ismini yazmanız uygulamaya ulaşmak için yeterlidir. İndir butonuna bastığınızda birkaç dakika içinde uygulama cihazınıza yüklenmiş olacaktır. İOS cihazlar için geliştirilmeyen uygulamanın birkaç alternatifini App Store uygulamasında bulabilirsiniz.

Moon+Reader Nasıl Kullanılır?

Moon+Reader pro uygulamasını indirdikten sonra kurulum gerekmeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce satın aldığınız e-kitap çeşitlerini, uygulama içine ekleyerek buradan okuyabilir; uygulama içindeki çevrimiçi kütüphaneden dilediğiniz kitabı seçerek kitap okumaya başlayabilirsiniz. Kitaplarınızı gördüğünüz bölümde yüklediğiniz kitap isimlerini de görüntüleyebilirsiniz. Uygulama güncellemelerini yapmayı da ihmal etmemelisiniz. 

    Benzer Programlar

  • Deneme Sınavı Deneme Sınavı
    TürkçeÜcretsiz15.8 MB
  • AÖF Soru AÖF Soru
    TürkçeÜcretsiz
  • Moon+ Reader Pro HAKKINDA YORUM YAZIN