Deneme Sınavı

Deneme Sınavı

Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15.8 MB
Üreticimeb.gov.tr
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (15.8 MB)

İlköğretim Ortaokul Lise Deneme Soruları

Deneme Sınavı İndir, Öğrencilerin sınavlarını bir araya toplamış bir programdır. İlkokul, otaokul, lise deneme sorularının hepsini bir arada bulabileceğiniz harika bir program olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Windows işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış programlardan bir tanesidir. Masaüstü bilgisayarlarda ya da laptoplarda eğitim pekiştirmek isteyenlerin kolaylıkla kurup kullanabileceği başarılı bir eğitim programıdır.

Deneme sınavları özellikle sınav sürecinde olan öğrencilerin öğrendiklerini pekiştirebilmeleri açısından önemli sınavlardır. Ebeveynler bu konuda çocuklarına yardımcı olabilmek için Deneme Sınavı programını tercih edebilmektedirler. Programın faydalı ve etkili bir program olduğunu söylemek mümkündür.

Deneme Sınavı İndir Nedir?

Deneme Sınavı eğitim programı ilköğretim, ortaöğretim ve lise çağında olan çocukların sınıflarına bağlı olarak çıkarılmış deneme sınavlardır. Girecekleri sınavlara yönelik hazırlanan bu denemeler aynı zamanda sınıf bazında da bulunmaktadır. Öğrencinin seviyesini öğrenebilmek, bilgilerini pekiştirmek için bu programdan yararlanması mümkündür.

Gerçekçi ekran ve süre seçenekleri ile öğrencilerin gerçek sınava adapte olmalarını da kolaylaştıran program, bilgisayarı faydalı şeyler için kullanmayı sağlamaktadır.

Deneme Sınavı İndir Özellikleri

Kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olan Deneme Sınavı programı hem öğrencilerin hem de velilerin kolayca anlayabileceği bir yapıdadır. İlköğretim öğrencilerinden yetişkinlere kadar herkes bu programı kolaylıkla kullanabilmektedir.

Ücretsiz şekilde indirilip kurulan program, kullanım süresi boyunca ücret talep etmemektedir. Kaliteli sorular ve başarılı bir menü ile öğrencinin eğitimine ciddi şekilde katkı sağladığını söyleyebilmek mümkündür. Daha önce çıkmış sorulardan farklı soru türlerine kadar birçok unsuru bir arada bulabileceğiniz otomatik analiz hizmeti alabileceğiz etkili denemelerden oluşmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Moon+ Reader Pro Moon+ Reader Pro
    TürkçeÜcretsiz13.00 MB
  • AÖF Soru AÖF Soru
    TürkçeÜcretsiz
  • Deneme Sınavı HAKKINDA YORUM YAZIN