POCO Launcher Apk

POCO Launcher Apk

Versiyon/Sürüm2.6.3
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu15.4 MB
ÜreticiXiaomi
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (15.4 MB) Android indir

Poco Launcher Android Telefonlar Kişileştirme Uygulaması

POCO Launcher indir, çok yabancı bir isim gibi görünse de aslında bilindik bir kişiselleştirme uygulamasıdır. POCO Launcher Android Xiaomi telefon modelinin beğenilen ara yüzünü farklı telefon modellerinde de kullanabilmek için geliştirilen POCO Launcher ücretsiz olarak indirilmektedir. Xiaomi POCO telefonlarını bilenler, kullananlar, kullanan kişilerde görenler şık ve kolay bir ara yüze sahip olduğunu görebilirler. POCO Launcher telefondaki ara yüzün birçok özelliğinin değiştirilmesine imkan vermektedir.

POCO Launcher Özellikleri

POCO Launcher, telefonların 3D touch özelliğine benzer bir özelliği de sunmaktadır. 3D touch sistemi olmayan telefonlarda bile POCO Launcher ile uygulama simgesine basılı tuttuğunuzda uygulamaya yönelik bazı kısa yollar karşınıza çıkacaktır. Telefon kişiselleştirme uygulaması POCO Launcher, uygulamaları renklerine göre ayırma imkanı vermektedir. Hızlı ve akıcı bir uygulama olan POCO Launcher, uygulamaları A’dan Z’ye kaydırmak için gerekli sistemi de sunmaktadır. Uygulama ile simge değiştirme işlemi de yapabilmektesiniz.

POCO Launcher Nasıl İndirilir?

Uygulamayı Play Store’den arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfadan indir butonuna basarak uygulamayı indirebilirsiniz. Telefonunuzda uygulamanın sembolü yer alacaktır ama siz uygulamayı açıp gerekli tercihleri yaptıktan sonra telefonunuzun ara yüzü değişecektir. Telefonunun görüntüsünden sıkılanlar, yenilik arayanlar, temiz, sade ve muhteşem görüntü arayanlar POCO Launcher apk uygulamasını deneyebilirler. Uygulama ücretsiz olduğundan indirme işleminde ekstra işlemler yapmanıza gerek yoktur. Uygulama simgesine tıklayıp launcheri açarak dilediğiniz zaman ara yüzü iptal edebilirsiniz.

POCO Launcher

    Benzer Programlar

  • Termux indir Termux indir
    İngilizceÜcretsiz97M
  • Lastikçim indir Lastikçim indir
    TürkçeÜcretsiz2.01M
  • POCO Launcher Apk HAKKINDA YORUM YAZIN