PlayStation App

PlayStation App

Versiyon/SürümPlayStation App
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.5 MB
ÜreticiSony
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

PlayStation Oyun Programı (Mobil)

PlayStation App, Sony’nin geliştirmiş olduğu bir uygulamadır. Uygulamanın temel amacı oyun gözlemi yapabilmektir. Telefonunuza indirdiğinizde PlayStation platformunda yer alan arkadaşlarınızın her birinin hangi oyunları oynadığını görebilir, sohbet edebilir, mesajlaşabilirsiniz. Iphone ve ipad için düzenlenen oyun programı, kullanıcılarının daha keyifli vakit geçirmesini temel alıyor.

Telefonunuzdan daha eve gitmeden oyuna ulaşabilir, hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Nerede olursanız olun oyun üzerinde herhangi bir değişiklik yapabilir, oyun indirmeye kadar kullanabilirsiniz.

PlayStation App Amacı

PlayStation 4’ünüzün ek özelliklerini kullanma, oyun indirme ya da oyuna siz uzaktayken müdahale etme fırsatı sağlayan PlayStation App, aynı zamanda hızlı olması nedeniyle de binlerce insan tarafından kullanılmakta.

En son hangi aktiviteyi yaptığınızı, arkadaşlarınızın o an hangi oyunu oynadığını, kazandığınız ya da kaybettiğiniz kupaları görebilmeniz mümkün. Bu takibi yapmanız arkadaşlarınızla kıyas yapmanız açısından önemlidir.

PlayStation App Fırsatları

PlayStation App Android PlayStation Uygulaması, arkadaşlarınız arasında diyalog kurmanızı sağlayan oyun programıdır. Programın en güzel yanı bulunduğunuz yerin önemi olmaksızın PlayStation mağazasını gezebilmeniz, henüz eve gitmeden oyunu indirmiş olmanızdır.

Program, PlayStation hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Son haberler, güncellenen oyunlar, oyun davetleri ya da bildirimler elinizin altındadır. PlayStation 4 kapsamında kullanabileceğiniz bu uygulama, oyun sahanızı teknolojik boyutta genişletmeniz açısından oldukça verimli. Üstelik kesinlikle ücretsiz. Tüm bu avantajları ile oyun hakkında öğrenmediğiniz hiçbir şey kalmayacak.

102 kez indirildi

Benzer Programlar

  • Uygulama Paylaş Uygulama Paylaş
    TürkçeÜcretsiz5 MB
  • Android O Versiyonu İndir Android O Versiyonu İndir
    enÜcretsiz
  • Flashlight El Feneri Flashlight El Feneri
    İngilizceÜcretsiz
  • PlayStation App HAKKINDA YORUM YAZIN