PIXresizer

PIXresizer

Versiyon/Sürüm2.0.8
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.3 MB
ÜreticiDavid De Groot
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.3 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Resim ve Dosya Boyutu Küçültme Programı

Büyük boyutlu resimleri gönderme esnasında sorun yaşayan kullanıcılar için çözüm yolu olan PIXresizer uygulaması kolayca her türlü resimlerin ve dosyaların boyutlarını küçültüp kolayca göndermenizi sağlıyor. Artık bu sorunu kökten kaldırıp bir çok kullanıcıyı büyük formatlı dosyalardan kurtarmış oluyor.

PIXresizer

download PIXresizer

Resim Küçültme Programı resimlerin boyutunu %75 oranında küçülterek çok büyük resim formatlarını küçültüp sizlere resimde herhangi bir bozulma olmadan sunuyor. Sade kolay kullanım arayüzü ile her seviyede ki kullanıcının PIXresizer programından kolayca faydalanmasını sağlıyor.

PIXresizer Desteklediği Formatlar

Kullandığınız resimleri bu söylediğimiz resim formatlarına kolayca dönüştürebilmektedir. BMP, PNG,JPEG,TIFF ve GIF gibi küçük resim formatlarına resimlerinizi dönüştürür.

PIXresizer Nasıl Kullanılır?

*Programı açtıktan sonra *Load Picture kategorisinden herhangi bir resim seçin.* Belirlediğiniz resmi boyutunu yani küçültme oranını ayarladıktan sonra.* Resim formatınızı resim uzantısını seçin.* Save Picture seçeneğiyle kaydedin.

Değerli kullanıcılarımız yazılıma ücretsiz sahip olup yazılımın windows işletim sistemleriyle uyum sağladığını bilmenizi sağlayalım.

Bilgisayarınızda ücretsiz en son sürümüyle sınırsız kullanım imkanı tanıyan resim ve fotoğrafları en hızlı şekilde düzenlemenizi sağlayan programı indirin. PIXresizer (Resim Küçültme) yazılım hakkında ön bilgi edinmek için aşağıdaki ekran fotoğraflarını inceleyerek bilgi sahibi olun. Tüm kullanıcılar basit ve kolay kullanım ara yüz teması sayesinde her seviyedeki kullanıcı kolayca kullanabileceklerdir.

Programın Ekran Görüntüsü

512 kez indirildi

Benzer Programlar

  • Adobe Photoshop Adobe Photoshop
    enDeneme Sürümü2.1 MB
  • FotoSketcher FotoSketcher
    İngilizceÜcretsiz9.9 MB
  • Online Poster Designer Online Poster Designer
    İngilizceDeneme Sürümü9 MB
  • FastStone Photo Resizer indir FastStone Photo Resizer indir
    İngilizceÜcretsiz1.53 MB
  • PIXresizer HAKKINDA YORUM YAZIN