PhotoZoom Professional

PhotoZoom Professional

Versiyon/Sürüm6.0.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.25 MB
ÜreticiBenvista
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.25 MB)

PhotoZoom Fotoğraf Yakınlaştırma Büyütme Programı

PhotoZoom Professional indir, Windows fotoğraf programı resimlerimizin piksellerinin bozulmadan net bir şekilde yakından tüm detayıyla fotoğraflarınızı yakınlaştırmak ve görüntülemenizi sağlıyor. PhotoZoom Professional programı ile çekmiş olduğunuz fotoğrafın her karesini net bir şekilde görebilmek için üretilmiş olan yazılım profesyonel bir şekilde çalışma sistemi gösteriyor. PhotoZoom Professional programı ile görüntüsü bozuk fotoğraf ve resimlerinizi istediğiniz gibi kalitesi bozulmadan büyütebilirsiniz.

PhotoZoom Professional

Bilgisayarımıza kurulduğunda herhangi bir performans düşüklüğü olmadan hızlı bir şekilde çalışma aktivitesi gösteren yazılım tamamen sınırsız ücretsiz hizmet veriyor. Windows işletim sistemleri ile uyumlu halde çalışan yazılım bir çok fotoğrafınızını yakınlaştırma sağlıyor. Yakınlaştırma esnasında herhangi bir piksel kaybı olmadan çalışma aktivitesi gösteriyor.

İstediğiniz bir fotoğraf veya resim üzerinde yakınlaştırmak istediğinizde yakınlaştırdığınız alanda bozulmalar meydana gelir ve görüntü netliği kaybolur. İşte tam bu esnada PhotoZoom programı devreye girmektedir. Bu program sayesinde yakınlaştırdığımız alanda görüntü kalitesi düşmeden  fotoğrafları büyütmüş oluyoruz.

PhotoZoom Artı Yönleri

 • Ücretsizdir
 • Windows tüm sürümlerde çalışıyor
 • Fotoğrafların kalitesi bozulmadan düzenleyebiliyor
 • 2016 PhotoZoom Professional 6.0.8 son sürüm güncellemesi yapılmıştır.

Programın Kurulum ve inceleme Videosu

Programın kurulumdan indirme aşamasına kadar video çekimi yapılarak kurulum esnasında hangi adımları takip edeceğiniz videoda anlatılmış olup kolay bir kurulum için izlenmesi gerek videoyu sorun yaşayan kullanıcılarımız izleyip bilgi sahibi olabilir.

Fotoğraf Büyütme Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Gimp indir Gimp indir
  TürkçeÜcretsiz17M
 • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
  TürkçeÜcretsiz51.9 MB
 • PhotoZoom Professional HAKKINDA YORUM YAZIN