PhotoZoom Professional

PhotoZoom Professional

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.0.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.25 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.25 MB)

PhotoZoom Fotoğraf Yakınlaştırma Büyütme Programı

PhotoZoom Professional indir, Windows fotoğraf programı resimlerimizin piksellerinin bozulmadan net bir şekilde yakından tüm detayıyla fotoğraflarınızı yakınlaştırmak ve görüntülemenizi sağlıyor. PhotoZoom Professional programı ile çekmiş olduğunuz fotoğrafın her karesini net bir şekilde görebilmek için üretilmiş olan yazılım profesyonel bir şekilde çalışma sistemi gösteriyor. PhotoZoom Professional programı ile görüntüsü bozuk fotoğraf ve resimlerinizi istediğiniz gibi kalitesi bozulmadan büyütebilirsiniz.

PhotoZoom Professional

Bilgisayarımıza kurulduğunda herhangi bir performans düşüklüğü olmadan hızlı bir şekilde çalışma aktivitesi gösteren yazılım tamamen sınırsız ücretsiz hizmet veriyor. Windows işletim sistemleri ile uyumlu halde çalışan yazılım bir çok fotoğrafınızını yakınlaştırma sağlıyor. Yakınlaştırma esnasında herhangi bir piksel kaybı olmadan çalışma aktivitesi gösteriyor.

İstediğiniz bir fotoğraf veya resim üzerinde yakınlaştırmak istediğinizde yakınlaştırdığınız alanda bozulmalar meydana gelir ve görüntü netliği kaybolur. İşte tam bu esnada PhotoZoom programı devreye girmektedir. Bu program sayesinde yakınlaştırdığımız alanda görüntü kalitesi düşmeden  fotoğrafları büyütmüş oluyoruz.

PhotoZoom Artı Yönleri

 • Ücretsizdir
 • Windows tüm sürümlerde çalışıyor
 • Fotoğrafların kalitesi bozulmadan düzenleyebiliyor
 • 2016 PhotoZoom Professional 6.0.8 son sürüm güncellemesi yapılmıştır.

Programın Kurulum ve inceleme Videosu

Programın kurulumdan indirme aşamasına kadar video çekimi yapılarak kurulum esnasında hangi adımları takip edeceğiniz videoda anlatılmış olup kolay bir kurulum için izlenmesi gerek videoyu sorun yaşayan kullanıcılarımız izleyip bilgi sahibi olabilir.

Fotoğraf Büyütme Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • JPEGView JPEGView
  enÜcretsiz1.93 MB
 • PhotoStitch PhotoStitch
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz10.43 MB