PhotoStitch

PhotoStitch

Versiyon/Sürüm3.1.23.47
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu10.43 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10.43 MB)

PhotoStitch Çoklu Panoramik ve 360 Derece Fotoğraf Birleştirici

PhotoStitch indir, panoramik, yatay ve dikey fotoğrafları birleştirme programıdır. 360 derecelik fotoğrafları Türkçe dil desteği sayesinde birbirine bağlayarak birleştirme işlemini yapmaktadır. Uçtan uca fotoğraf birleştirebilir ve yeni fotoğraflar ekleyerek birleştirir.

Fotoğraf birleştirme özelliklerini Türkçe kullanarak daha kolay birleştirme özelliklerini kullanıyoruz. PhotoStitch indirip tüm fotoğraflarınızı uçtan uca birbirine uyacak şekilde ekleme ve düzenleme işlemi yapmaktadır. Çoklu fotoğraf birleştirme özelliğide bulunuyor ekleme ve düzenleme işlemlerinde fotoğrafın kalitesinde herhangi bir bozulma olmaz.

PhotoStitch programı tüm Windows işletim sistemlerini destekliyor ancak Canon kamera fotoğraf makinası kullanıcısı olmanızı istiyor. Eğer Canon kamera yanında gelen CD ile kullanıcısı olduğunu kanıtlayamazsanız kurulumda sorun meydana geliyor. Fotoğraf çekerken makinanızın Stitch Avail modu açık olarak fotoğraf çekerseniz fotoğrafların hangi sıra ile birleştireceğini daha kolay belirliyor. Panoramik, 360 derece fotoğraf birleştirme ve düzenleme çalışmalarınızı eğlenceli hale getireceğiniz düşünüyoruz.

    Benzer Programlar

  • JPEGView JPEGView
    enÜcretsiz1.93 MB
  • Kolay Resim Kolay Resim
    TürkçeÜcretsiz259 MB