PhotoSlide

PhotoSlide

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu3.27 MB
ÜreticiAsterius Media Works GmbH
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.27 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Profesyonel Slayt Oluşturma Gösteri Programı

Gelişmiş özellikleri sayesinde en güzel sunum gösterilerini hazırlamanıza yardımcı PhotoSlide programı sayesinde  slaytları en güzel şekilde tasarlayıp sunumunuzu yapabileceginiz Slayt Yapma Sunum Program ile birbirinden güzel sunmlar çıkartacaksınız.

photoslide banner

PhotoSlide

Bilgisayarınızda bulunan resimler ile sunum hazırlayabilir hatta hazırladığınız sunumu CD diskine aktarıp adete film gibi izleyebilirsiniz. Wave.mp3 uzatanlı müzik dosyalarını da sunuma ekleyip arka planda güzel bir müziğin çalmasını sağlayabilirsiniz. Eşinize, sevgilinize veya eş dost akrabaya en güzel sunumları hazırlayarak süprizler gerçekleştirebiliriz.

PhotoSlide (slayt Programı) ile Fotoğraflara yaptığımız sunumlar esnasında en güzel efekt geçişlerini verebilir. Yepyeni sitiller ekleyerek sunumu en güzel hale getirir. Executable.exe uzantısı ile yapmış olduğunuz sunumlar kaydeder. HTML kodlama dili ile de kayıtlar gerçekleştirir. Okulda yapacağınız sunumlar da etkili olabilen hocaların göz zevkine hitap ederek iyi bir puan almanızı sağlayabiliyor. PhotoSlide son sürümü ile yepyeni özellikler ile kullanıcısı ile buluşmuştur.

PhotoSlide Desteklediği Format Uzantıları:ppm, pgm, pbm, cel, pic, pcd, jif, bmp, dib, rle, win, vst, vda, tga, icb, tiff,bw, psd, pdd, gif,fax, eps, pcx, pcc, scr, rpf, rla, sgi, tif,  rgba, rgb,  cut, psp, png,jpg, jpe,jpeg ve jfif gibi bir çok geliştirilmiş dosya uzantısı ile uyumlu çalışma aktivitesi gösteriyor.

PhotoSlide Programı Ekran Görüntüsü

En popüler slayt hazırlama programları arasında yer alan etkili slaytlar hazırlayarak daha iyi bir sunum gerçekleştirmenizi sağlayan programın ekran fotoğrafları alınabilmek için kullanıcılarımızın faydasını sağlayabilmek çekilmiştir. Görüntülere bakarak programın içeriği hakkında iyi kötü bilgi sahibi olabilirsiniz. Ücretsiz hizmetinden tüm kullanıcılar faydalanabilir.

288 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ffDiaporama indir ffDiaporama indir
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Windows Live Movie Maker Windows Live Movie Maker
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • Microsoft Photo Story Microsoft Photo Story
  TürkçeÜcretsiz3 MB
 • ProShow Producer ProShow Producer
  İngilizceÜcretsiz50 MB
 • PhotoSlide HAKKINDA YORUM YAZIN