Photo Watermark

Photo Watermark

Versiyon/Sürüm7.0.5.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.4 MB
ÜreticiPhotoWatermark
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.4 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Photo Watermark Resme Şekilli Yazı Yazma Programı

Resimler üzerine istediğiniz tarzda fontta  yazılar yazacağınız tamamen bu sürümü ile ücretsiz olan kolay kullanımlı bir  şekilli yazı yazma programı olan Photo Watermark yazı programıdır. Program önceden deneme sürümleri ile  piyasaya çıkarken 7 sürümü ile tamamen ücretsiz  olarak snulmuş ve tam bütün özelliklerini kullanacağınız bir program olarak sizlere sunulmaktadır.

Photo Watermark

İster bir resim fotoğraf üzerine şekilli yazılar  çizimler yazıp yapabileceğiniz gibi  isterseniz direk olarak yazılar  çıkartma güzel  farklı  şekiller oluşturmak için kullanacağınız ara yüzü basit kullanımı kolay  bir programdır.

Şekilli font Yazı Yazma diğer fotoğraf resim düzenleme programlarına göre hassas detaylı olduğu kadar kullanım kolaylığı ile  ve boyut olarak sizlerin bilgisayarlarını yormadan  çok yer kaplamadan kullanacağınız bir programdır. Sürekli olarak fotoğraf resim işi ile uğraşıp üzerlerine imza atanlar için ideal bir program olarak hizmet veren Photo Watermark 7 sürümü ile herkesin bir anda tercih ettiği progrmlar arasında yer almıştır.

Photo Watermark programı ile  doğum günü slaytları yapmada her fotoğraflarınız üzerine kısa notlar alarak güzel  br anı cdsi oluşturabilmektesinizdir. Özel e kart lar özel  sistematik  dizaynlar ile özel resimler oluşturup  fotoğraflarınıza anlam katabileceksiniz.

Photo Watermark Programı Ekran Görüntüsü

445 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adobe Photoshop Adobe Photoshop
  enDeneme Sürümü2.1 MB
 • FotoSketcher FotoSketcher
  İngilizceÜcretsiz9.9 MB
 • Online Poster Designer Online Poster Designer
  İngilizceDeneme Sürümü9 MB
 • FastStone Photo Resizer indir FastStone Photo Resizer indir
  İngilizceÜcretsiz1.53 MB
 • Photo Watermark HAKKINDA YORUM YAZIN