Photo-Brush

Photo-Brush

Versiyon/Sürüm5.25
LisansDeneme Sürümü
Diltr
Dosya Boyutu13.00 MB
ÜreticiMediaChance
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13.00 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Photo Brush Resim ve Fotoğraf Düzenleme Programı

Photo-Brush indir, Fotoğraf editörü sayesine profesyonel özellikleriyle resimlerinize bir çok yepyeni özellikler ekleyip yepyeni görüntüler meydana getirebileceksiniz. Photo-Brush ğprogramı ile resim düzenleme, boyama, rötuşlama, filtreleme  ve geliştirilmiş resim düzenleme aracı sayesinde en iyi resimlerin sahibi olabilirsiniz.

Sevdiğiniz resimleri düzenlerken en ince ayrıntısına kadar herhangi bir piksel bozulması olmadan düzenleyebileceksiniz. Yepyeni resim efekleri sayesinde ışık ekleme, keskinleştirme, tonlama ayarları ile farklı resimler oluşturabilirsiniz. Photo-Brush uygulaması bir çok resim tasarlama programından ayıran özelliklerinde biriyse efekt ekleme özeliğidir. Bir çok enfes efektleri sayesinde kullanıcının tercihi haline gelmiştir.

Diğer bir özelliği ise EXIF bilgi verme sistemidir. Resim editöründe ki bu özelliği hemen açıklayalım.

Photo-Brush EXIF özelliği

Günümüz gelişen teknolojisine en iyi şekilde ayak uydurabilmek için fotoğrafların bilgilerini saklayıp çekildiği zaman dilimini yansıtıyor. Kaç megapiksellik bir camera ile çekim yapıldığını vs. gibi bir çok özelliği en iyi şekilde bilginize sunuyor. Ayrıca resimlerin açılımında meydana gelen bir çok soruna da çözümlerle gelen yazılım ücretsiz hizmet veriyor bilgisayarınıza kolayca download edebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme programları  arasında  tercih edilen picasa fotoğraf düzenleme programınıda tercih edebilirsiniz.

Programın Kullanım Kurulum Videosu

Photo-Brush gelişmiş profesyonel özellikleriyle tüm fotoğraflarınızı düzenleyip tüm renk ayarlarını yapabileceğiniz popüler yazılımdır. Programın indirmeden itibaren tüm kurulum ve nasıl kullanıldığı hakkında küçük bilgiler edinebilmek için kısa video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Kısa video çekiminde programın nasıl bir ekran görüntüsü olduğunu ve ne gibi kategoriler ile hizmet verdiğini görebilirsiniz.

Photo-Brush Programı Ekran Görüntüsü

357 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ashampoo Photo Optimizer Ashampoo Photo Optimizer
  TürkçeÜcretsiz97.63M
 • Cinepaint Cinepaint
  İngilizceÜcretsiz4.17 MB
 • Adobe Photoshop Adobe Photoshop
  enDeneme Sürümü2.1 MB
 • FotoSketcher FotoSketcher
  İngilizceÜcretsiz9.9 MB
 • Photo-Brush HAKKINDA YORUM YAZIN