Patch My PC

Patch My PC

Versiyon/Sürüm3.0.4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu585.67 KB
ÜreticiPatch My PC
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (585.67 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Patch My PC Program Güncelleme Takip Programı

Windows bilgisayarınızda bulunan programların güncelleme aktivitesini ücretsiz yapan Patch My PC programdır. Kullandığınız programların son sürümlerini yüklemenize yardımcı olup yepyeni özellikleriyle kullanmanızı sağlamaktadır.

Program yazılım güncelleme programı Patch My PC ile en popüler programların güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Apple iTunes, Mozilla Firefox, Adobe Reader, Flash Adobe, Oracle, Java, Ccleaner, Google Chrome gibi ve diğer programlarında otomatik güncellemesini yapar.

Güncellemeleri Otomatik Bildirir!

Programlarınızı daha sağlıklı kullanabilmeniz açısında mutlaka yazılımların son sürümlerini kullanmanız gerekiyor. Bu yüzden güncelleme gelen programları bildirip sizler için otomatik güncelleyebiliyor. Bu sayede yazılımlara gelen yeni özelliklerden faydalanıp içeriklerinde yer alan hataların giderildiğini görebilirsiniz.

En önemli dikkat etmemiz gerekenlerden biriside kullanılan programların güvenlik açıklarıdır. Güvenlik açıklarını giderebilmeniz için Patch My PC programıyla tüm yazılımlarınızı güncel sürümlerini kullanarak meydana gelen tüm hataları üretici tarafında giderilmesi için hazırlanmış programlarını güncel tutmakla işe koyulabilirsiniz. Ücretsiz hizmet verip tüm kullanıcıların kolayca faydalanabilmesi için özel tasarım ekranından faydalanabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

164 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ses Kalitesi Arttırma Ses Kalitesi Arttırma
  enDeneme Sürümü55.70 MB
 • Driver Checker Driver Checker
  İngilizceÜcretsiz5.49 MB
 • Logitech G930 Sürücüsü indir Logitech G930 Sürücüsü indir
  İngilizceÜcretsiz89 MB
 • AMD Driver Uninstaller AMD Driver Uninstaller
  İngilizceÜcretsiz1.67 MB
 • Patch My PC HAKKINDA YORUM YAZIN