Patch My PC

Patch My PC

Versiyon/Sürüm3.0.4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu585.67 KB
ÜreticiPatch My PC
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi24 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (585.67 KB)

Patch My PC Program Güncelleme Takip Programı

Patch My PC indir, Windows bilgisayarınızda bulunan programların güncelleme aktivitesini ücretsiz yapan Patch My PC Türkçe programdır. Kullandığınız programların son sürümlerini yüklemenize yardımcı olup yepyeni özellikleriyle kullanmanızı sağlamaktadır.

Program yazılım güncelleme programı Patch My PC ile en popüler programların güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Apple iTunes, Mozilla Firefox, Adobe Reader, Flash Adobe, Oracle, Java, Ccleaner, Google Chrome gibi ve diğer programlarında otomatik güncellemesini yapar.

Güncellemeleri Otomatik Bildirir!

Programlarınızı daha sağlıklı kullanabilmeniz açısında mutlaka yazılımların son sürümlerini kullanmanız gerekiyor. Bu yüzden güncelleme gelen programları bildirip sizler için otomatik güncelleyebiliyor. Bu sayede yazılımlara gelen yeni özelliklerden faydalanıp içeriklerinde yer alan hataların giderildiğini görebilirsiniz.

En önemli dikkat etmemiz gerekenlerden biriside kullanılan programların güvenlik açıklarıdır. Güvenlik açıklarını giderebilmeniz için Patch My PC programıyla tüm yazılımlarınızı güncel sürümlerini kullanarak meydana gelen tüm hataları üretici tarafında giderilmesi için hazırlanmış programlarını güncel tutmakla işe koyulabilirsiniz. Ücretsiz hizmet verip tüm kullanıcıların kolayca faydalanabilmesi için özel tasarım ekranından faydalanabilirsiniz.

Patch My PC Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Driver Genius Professional Driver Genius Professional
    TürkçeÜcretsiz14.5 MB
  • DriverPack Solution DriverPack Solution
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • Patch My PC HAKKINDA YORUM YAZIN