Paint.NET

Paint.NET

Versiyon/Sürüm4.0.9
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu6.05 MB
ÜreticiPaint.NET
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.05 MB)

Paint.NET Popüler Resim Düzenleme Programı

Microsoft Paint indir, JPEG, PNG, TIFF vb. gibi popüler resim formatları ile uyumlu çalışan ücretsiz Paint.NET  çizim resim düzenleme yazılımıdır. Resimlerinizi düzenleyebilir yepyeni resim çizimleri tasarlayabilirsiniz. Net paint Windows işletim sistemi kullanan kullanıcılar için geliştirilen yazılım açık kaynak olarak çalışıyor. Ücretsiz hizmet veren yazılım geliştirilmiş özellikleri sayesinde resimleri en güzel bir şekilde düzenliyoruz.

Paint.NET

Paint Resim Düzenleme Aracı

Efektleri sayesinde bir çok resimin görünümünü en güzel hale getirerek yepyeni görünüm elde edebiliriz. “Layer” üzerinde çalışma yapabilir sınırsız “Undo (geri al)” seçeneğini kullanabiliriz. MS Paint programı ile Paint.NET programı birbirine çok benzemektedir. Basit kullanımı sayesinde her seviyede ki kullanıcı kolayca resimlerini düzenliyor. Şuan yazılım gözükürde olan tek eskiği RAW formatında ki yüksek kalitede ki resimleri görüntüleyememesidir.

Resimlerimizde meydana gelen kırmızı gözleri kolayca yok edebiliyor. Sihirli değnek ile resimde ki bir çok alanı düzenleyebiliyoruz. Resimler üzerinde veya resim oluştururken yağlı boya çalışmaları da yapabiliyoruz.

Basit resim ve fotoğraf düzenleme aracı verimli gelişmiş özelliği ile kullanıcıya en iyi şekilde hitap ediyor. Microsoft üreticisi tarafında piyasaya sürülmüş Paint.NET ise üniversite son sınıf öğrencileri tarafından üretilmiştir. Halen o gurup sınıf öğrencileri yazılımı geliştirmeye en iyi hale getirmeye çalışmaktadırlar. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcısına iyi günler diler.

Not: Yazılımın sorunsuz çalışabilmesi için .NET Framework 2.0 programının bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. Yazılım windows en iyi program listesi içerisinde ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır.

Programın Kurulum ve inceleme Videosu

Klasik resim çizim programı sayesinde resim düzenleme ve resim tasarımlarını en iyi şekilde düzenlemenizi sağlayan kolay kullanılabilir programın bilgisayarınıza nasıl yüklendiği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasında izleyeceğiniz adımları video çekiminde görebilirsiniz. Yazılımın ana ekran menüsünde yer alan ve ne gibi aktiviteler sağlayarak hizmet gösterdiğini görebilmeniz adına video çekimini mutlaka izlemelisiniz.

Paint.NET Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB
  • Paint.NET HAKKINDA YORUM YAZIN