Origin

Origin

Versiyon/Sürüm10.4.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu29.5 MB
ÜreticiElectronic Arts
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win2000/Win8.1
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (29.5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Origin Arts oyunlarını İndirme Programı

Oyunların son sürümünü indirmek Electronic Arts oyunlarının kopyalarını bilgisayarınıza indirmeye yarayan Origin, özenle hazırlanmış kaliteli bir programdır. Bilgisayarınıza oyunların dijital kopyalarını veya istediğiniz oyunun orjinalini satın alabilmenizi sağlayabilecek bir uygulamadır. Bunları sağlama hizmeti veren uygulama bilgisayarınızın masaüstünde kısa yolu bulunarak kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Sitemizde programı asla bir ücret talep etmeden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Programın faydası ise gidip zahmet çekip oyunların Arts mağazalarından almak yerine masa başındayken internetten sorunsuz bir şekilde dediğimiz gibi hem orjinallerini hemde indirmek istediğiniz oyunu seçerek bilgisayarınıza indirmenizi sağlar. Bütün bunları yapabilmek için Origin adlı uygulamayı sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

Origin

Origin download edererek bir çok oyuna ulaşabileceke ücretsiz ve ücretli oyunları kendi isteğiniz üzerine kurup güncellemeyi sağlayabileceksiniz.

Programın özenle hazırlanarak siz değerli kullanıcılarımızın yasal hakları çiğnemeden haraket etmelerini de sağlamaktadır yani oyun lisanlarını koruyarak dijital hak yönetimini saklayarak sizlere hizmet verir bu sayede yasal haklarınızı koruyarak oyunlara erişebilecek satın almış bulunduğunuz oyunların lisansını koruma işlevini gerçekleştirebilecektir.

Kurduktan sonra sizlerin tüm bu haklara sahip olmanız için kayıt olmanız gerekmetedir kayıt olun ki oyun kayıtlarınızı tutmayı sağlayabilsin yazılım. Bu yazılım sayesinde site site gezip oyun aramıza gerek kalmadan tüm güzelliğiyle programdan faydalanabileceksiniz değerli kullanıcılarımız.

Origin (Arts Orjinal Oyun indirme Programı) ücretsiz indirdiğiniz uygulamanın bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde çalışmak sağlar bilgisayarınızı hareketini asla güçsüzleştirme konumuna gelmeden sorunsuz bir çalışma aktivitesi gösterir. Program indirmiş olduğunuz oyunların her an güncellenip güncel olmadığını da kontrol edebilecek. Yani oyunlarınıza gelen yeni eklentinlerden yeniliklerden haberdar olmanızı anında sağlayabilir. Böylelikle sizlerin oyunun güncellemelerini tek tek aramanıza gerek kalmadan yorulmadan hizmeti alabilirsiniz.

EA oyunlarıyla sınırlı olmuş bulunsada saydığımız bir çok özellikleri yapmış olduğu kolaylıkları verdiği büyük hizmeti silip atamayız. Kullanıcılarına mükemmel eşsiz hizmetiyle devam eden Origin Staem adlı firmayla da büyük bir rekabet içerisinde bulunmaktadırlar. İndirson ekibine her türlü sorularınızı sorabilirsiniz. Keyifli zamanlar dileriz.

Programın kurulum ve inceleme videosu

Origin Ekran Görüntüsü

684 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Gameroom Facebook Gameroom
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • Rockstar Games Social Club Rockstar Games Social Club
  İngilizceÜcretsiz53 MB
 • sXe Injected sXe Injected
  İngilizceÜcretsiz15 MB
 • Open IV Package Installer Open IV Package Installer
  İngilizceÜcretsiz3.9 MB
 • Origin HAKKINDA YORUM YAZIN