Online Poster Designer

Online Poster Designer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.01.14
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9 MB
ÜreticiRonya Software
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9 MB)

Poster Hazırlama Programı

Online Poster Designer indir, Kendilerine ait olan ya da internet üzerinde buldukları fotoğrafları çeşitli posterlere dönüştürerek eğlenceli vakit geçirmek isteyen bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmış olan Poster Designer, keyifli bilgisayar yazılımlarından birisi olarak gösterilebilir. Online (çevirim içi) her türlü fotoğrafın postere dönüştürülebilmesine imkan veren bu resim dönüştürme programı sayesinde canları sıkılan kullanıcılar neşeli saatler geçirme fırsatı bulabilirler. Resim dönüştürme programları arasında zengin içeriği ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan programda sadece birkaç dakikada şaheser posterler yaratma imkanı vardır.

Poster Designer Programının Özellikleri

Online Poster Designer‘in en önemli özelliği sadece birkaç tıklama ile kaliteli posterler oluşturma olasılığı vermesidir. Tamamen ücretsiz olan programda farklı resim editörleri ile poster ve afiş hazırlamaya çalışan ancak bunu başaramayan en yeni bilgisayar kullanıcıları dahi aradıklarını bulabilirler. Programda dileyen kişiler vahşi batı temalı posterler yapabilirken dileyen kişiler de dergi, kapak fotoğrafları düzenleyebilirler.

Poster Designer Nasıl Kurulur?

Poster tasarım programı kurulumu internet üzerinden indirildikten sonra bilgisayarda C ya da D üzerine yükleme işlemi gerçekleştirilebilir. Programın yüklenmesi esnasında ekrana gelecek olan ok işaretleri takip edilerek hızlı bir kurulum yapılabilmesi mümkündür.

Poster Designer Nasıl Kullanılır?

Programın ara yüzü bilgisayar konusunda çok az bilgisi olan kişilerin bile kolaylıkla kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Tek yapılması gereken; üzerinde düzenleme yapılacak olan programın bilgisayardan seçilmesi ve sonrasında çeşitli efektler ile düzenlenmesidir.Poster programı boyutu ufak olduğundan ötürü eski sisteme sahip bilgisayarlarda bile rahatlıkla çalıştırılabilmektedir.

1527 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ashampoo Photo Optimizer Ashampoo Photo Optimizer
  TürkçeÜcretsiz97.63M
 • Cinepaint Cinepaint
  İngilizceÜcretsiz4.17 MB
 • Adobe Photoshop Adobe Photoshop
  enDeneme Sürümü2.1 MB
 • FotoSketcher FotoSketcher
  İngilizceÜcretsiz9.9 MB
 • Online Poster Designer HAKKINDA YORUM YAZIN