NxFilter

NxFilter

Versiyon/Sürüm3.2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13.61 MB
ÜreticiJinhee Lee
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13.61 MB)

Ağ Trafiği Denetleme ve DNS Ayarlama Programı

NxFilter indir, Windows uyumlu ve ücretsiz ağ trafiği görüntüleme ve DNS ayarlarını yapabileceğiniz programdır. Bilgisayar kullanıcılarının mutlaka bilgisayarlarında bulundurup HTTP internet güvenliği trafiğini denetlemelerini tavsiye ediyoruz.

NxFilter DNS Ayarlama ve Ağ Trafiği Görüntüleme

Ağ Tarafiği ve DNS Filtreleme Programı NxFilter ile tüm internet trafiğini kolayca denetleyip gerekli ayar ve düzenlemeleri yapabileceksiniz. Ağ üzerinde internet trafiğini dilediğiniz gibi ayarlayıp düzenlemeniz için yardımcı program olup giremediğiniz engelli sitelere de girmenizde yardımcı oluyor. İnternet üzerinde bulunan veya Türkiye’de yasaklanan sitelere girmenizi sağlayan programdır.

NxFilter download kullanıcıları yönetici grubunda bulunan yöneticilerin internet trafiği düzenleyip en iyi DNS ayarı için bilgisayarını yönlendirebilmektedir. DNS filtreleme seçeneklerinide içeriğinde barındıran program ile otomatik DNS sunucu adreslerinden faydalanabilirsiniz. Bilgisayarlar üzeinde bağlantı  kurmak ve network programları ile ilgili bir çok ağ programları kategorimizden farklı işlerde faydalanabileceğimiz programları indirebilirsiniz.

NxFilter Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Wifi Hotspot Tool Wifi Hotspot Tool
    İngilizceÜcretsiz1.23 MB
  • My WIFI Router My WIFI Router
    İngilizceÜcretsiz16.59 MB
  • NxFilter HAKKINDA YORUM YAZIN