Mount Blade Warband

Mount Blade Warband

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm 1.143
LisansDeneme Sürümü
Diltr
Dosya Boyutu585 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (585 MB)

Mount Blade Warband Orta Çağ Türk Ailenin Rol Yapma Oyunu

Mount&Blade Warband indir, Orta çağ’da geçen oyunda iki TÜRK’ün yönetiminde olan oyun RPG aksiyon pc Windows oyunudur. Mount Blade Orta çağ özelliklerini en iyi şekilde yansıtacak olan oyun tamamen tarihi bir havaya sokmaktadır. Savaş malzemelerinin de orta çağ’ya ait olması da oyuna ayrı bir güzellik katmaktadır. Ortaçağ savaşlarını anlatan oyunda  sizler o dönemde  gibi hissedeceksiniz ve Türklerin ortaçğdaki savaşları arasında kendinizi bulacaksınız.

Mount&Blade Warband oyunu

Mount&Blade Warband

Coğrafya’nın da eski harita üzerinde göstererek oyunun havasına adeta tarih kokusunu vermektedir. Orta Çağ Savaş oyununda bir çok çevre kazanıp birden fazla karakter oluşturabileceksiniz. Oyunda tam bir tarihi duygularla heyecana kapılıp dikkat edilmezse oyunun bir bağımlısı olma durumuna gelebilirsiniz.

Mount&Blade Warband download ettiğinzde oyunu nasıl kurcaz diye endişelenmeyin. Oyunun kurulumu çok basit olup indirceğiniz içerik tamamen ücretsiz olmaktadır. Oyunu her seviyede ki oyun sever kolay bir şekilde oynayabilecektir. Grafikleriyle de eşsiz bir görünüme sahip oyunda artık sizde tarih duygularını kolay bir şekilde tadabileceksiniz. www.indirson ekibi sizlere değerli zamanlar diler. Her türlü sorunlarınız editörlerimize bildirmekten çekinmeyiniz.

Oyunun Kurulum inceleme Videosu

Video çekimi sayesinde oyunun nasıl kurulması gerektiğini indirme aşamasından itibaren takip ederek bilgi sahibi olup kolay bir kurulum gerçekleştirin. Oyunun ana menü ve oynanış ekranını da video kaydında görebileceksiniz. Oyunun nasıl oynadığı hakkında kısa öz bilgi vermektedir.

Mount&Blade Warband Oyunu Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Artifact Artifact
    TürkçeÜcretsiz
  • Dragon Awaken Dragon Awaken
    Türkçe, İngilizceÜcretsiz1.0 MB